Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: NEW EAST
  • Projekts: "New East" biedrības kapacitātes celšanas projekts 2.0
  • Īstenošanas periods: 2022-07-01 - 2023-06-30
  • Īstenošanas reģions: Latgale
  • Kopējais budžets: 14 190.14 EUR
  • Projekta statuss: Aktīvs
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Jorens Dobkevičs, valdes priekšsēdētājs, dobkiewiczj@gmail.com, +371 29549596

"New East biedrības kapacitātes celšanas projekta 2.0" mērķis ir stiprināt organizācijas attīstību, ieviešot kvalitātes vadības un M&E pieeju ikdienas darbā, veicot pētījumus par organizācijas mērķauditoriju un diferencēt organizācijas ieņēmumus, attīstot biedrības saimniecisko darbību.

Plānotās aktivitātes un to rezultāti:
A1. New East kultūras un izglītības programmas patērētāju, pasākumu dalībnieku viedokļu pētījums par organizācijas tēlu, programmu saturu, organizatorisko kapacitāti, komunikāciju un aktualitāti. Pētījuma (aptaujas) mērķis ir apzināt organizācijas devumu sabiedrībai, saņemt atgriezenisko saiti par programmām un izpētīt auditorijas līdzdalības velmi kļūt par New East dalībniekiem/biedriem/brīvprātīgiem.

A2. Stiprināt organizācijas attīstību, ieviešot kvalitātes vadības un M&E pieeju ikdienas darbā, kas palīdzētu nodrošināt organizācijas procesu un lēmumu pieņemšanas caurspīdīgumu, vieglāko izsekojamību, procesu efektivitāti, kā arī ērtāku procesu nodošanu un pārņemšanu jauniem biedriem, valdes locekļiem un darbiniekiem.

A3. Saimnieciskās darbības pakalpojumu paplašināšana ar mērķi diversificēt organizācijas budžetu.

A4. Sabiedrības informēšana un komunikācija. Mūsu mērķis uzlabot New East redzamību un ietekmi reģionā ilgtermiņā, kas veicina PSO aktivizēšanu, pilsoniski aktīvu cilvēku izaugsmi un aktīvu līdzdalību demokrātijas kultūras attīstībā Latvijā.

Šī programma sniegs ieguldījumu New East kapacitātes, finanšu ilgtspējas, atpazīstamības un vietējas
sadarbības veicināšanu īstermiņā un ilgtermiņā.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.