Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Komunikācijas vadlīnijas

Projekta īstenotāja uzdevums komunikācijas jomā ir nodrošināt projekta un EEZ un Norvēģijas grantu publicitāti pēc iespējas plašākai sabiedrībai vietējā, reģionālā vai nacionālā līmenī vismaz projekta komunikācijas plānā noteiktajā apjomā un atbilstoši  komunikācijas un dizaina minimālo prasību vadlīnijām  (skatīt kā .PDF vai .DOCX). Vadlīnijas pēdējoreiz atjaunotas 14.01.2021.

Aktīvo iedzīvotāju fonda logo lejupielādei:

 

Piezīme: Komunikācijas un dizaina minimālo prasību vadlīnijas latviešu valodā Aktīvo iedzīvotāju fonda birojs ir sagatavojis balstoties uz vispārīgajām EEZ un Norvēģijas grantu kopējās komunikācijas un dizaina vadlīnijām angļu valodā, kurās iekļautas norādes un prasības, kas jāievēro gan projektu īstenotājiem, gan EEZ un Norvēģijas grantu programmu administratoriem. Ja vēlaties iegūt plašāku priekšstatu par EEZ un Norvēģijas grantu nosacījumiem attiecībā uz komunikāciju un dizainu, aicinām iepazīties ar šīm pilnajām vadlīnijām angļu valodā!

 

 

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.