Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Komunikācijas vadlīnijas

Projekta īstenotāja uzdevums komunikācijas jomā ir nodrošināt projekta un EEZ un Norvēģijas grantu publicitāti pēc iespējas plašākai sabiedrībai vietējā, reģionālā vai nacionālā līmenī vismaz projekta komunikācijas plānā noteiktajā apjomā un atbilstoši zemāk dotajām komunikācijas un dizaina vadlīnijām.

EEZ un Norvēģijas grantu birojs ir sagatavojis izvērstas finansējuma saņēmēju EEZ un Norvēģijas grantu kopējās komunikācijas un dizaina vadlīnijas angļu valodā, kurās iekļautas norādes un prasības, kas jāievēro gan projektu īstenotājiem, gan EEZ un Norvēģijas grantu programmu administratoriem.

Lai palīdzētu saprast, kādas ir minimālās un būtiskākās prasības, kuras jāņem vērā tieši projektu īstenotājiemAktīvo iedzīvotāju fonda birojs Latvijā ir sagatavojis tieši Aktīvo iedzīvotāju fondā īstenojamo projektu komunikācijas un dizaina minimālo prasību kopsavilkumu un ieteikumus latviešu valodā. Aicinām ar tām iepazīties un neskaidrību gadījumā sazināties ar sava projekta kontaktpersonu Aktīvo iedzīvotāju fondā.

 Aktīvo iedzīvotāju fonda logo lejupielādei:

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.