Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: New Door
  • Projekts: Biedrības "New Door" ilgtspējīgas attīstības veicināšana
  • Īstenošanas periods: 2021-07-01 - 2022-06-30
  • Īstenošanas reģions: Latvija
  • Kopējais budžets: 19 821.85 EUR
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Diāna Lapkisa, Direktore, diana.lapkis@newdoor.lv, +37128311737

Biedrības "New Door" īstenojamā projekta mērķi ir: stabilizēt biedrības finanšu plūsmu; veidot starptautiskās pieredzes apmaiņu; ieviest darbības kvalitātes novērtēšanas sistēmu; apmācīt darbiniekus; pilnveidot biedrības rīcības un sabiedrisko attiecību plānus un sociālo biznesu akselerācijas programmu. Mērķu sasniegšanai biedrība īstenos šādas aktivitātes:
- veiks līdzšinējo aktivitāšu izvērtējumu,
- aktualizēs stratēģiju un rīcības plānu,
- veiks finanšu plūsmas stabilizēšanas pasākumus,
- piedalīsies starptautisko organizāciju tīklu pasākumos/projektos,
- personāls un vadība veiks apmācības kvalifikācijas celšanai,
- izveidos starptautiskas sadarbības platformas rīcības plānu,
- izveidos un īstenos komunikācijas un sabiedrisko attiecību plānu,
- izmēģināt projektu vadības sistēmu ASANA, kas uzlabos ikdienas darbu plānošanu, koordinēšanu un izvērtešanu.

Biedrības plānotie projekta ieviešanas rezultāti paredz, ka tiks stiprināta biedrības atpazīstamība, abiedrības informētība par biedrības piedāvātajām iespējām, konsultācijām un iedzīvotāju iespējām radīt un attīstīt sociālo uzņēmējdarbību, kas veicinātu sabiedrības labklājību un vienlīdzīgu sociālo iekļaušanos.

Biedrība pilnveidos attīstības stratēģija un rīcības plāns, lai radītu stiprākus un detalizēti precīzus apakšmērķus un uzdevumus iedzīvotāju labklājības veicināšanai, lai biedrība varētu ilgtermiņā efektīvi attīstīties. Tiks izstrādāta un ieviesta biedrības darbības kvalitātes novērošanas un novērtēšanas sistēma, kas uzlabos biedrības administratīvās funkcijas un ilgtermiņā sekmēs darbības ietekmes pieaugumu. Biedrībai ir nepieciešama finansiālo ieņēmumu stabilizācija, lai nosegtu administratīvos izdevumus, spētu augt un attīstīties. Tādēļ projekta laikā izstrādās un ieviesīs plānu ienākošo finanšu līdzekļu (ar projektiem nesaistītu) piesaistei. Būtisks rezultāts sagaidāms no biedrības darbības starptautiskās platformās, jo sociālās uzņēmējdarbības nozīme globālas krīzes apstākļos ir neizmērojama.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.