Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Divpusējā un reģionālā sadarbība

Divpusējā un reģionālā sadarbība

Programmas mērķis: veicināta Latvijas pilsoniskās sabiedrības pārrobežu sadarbība ar organizācijām Islandē, Lihtenšteinā, Norvēģijā un visās EEZ/Norvēģijas finanšu instrumentu darbības valstīs

Programmas kopējais finansējums: 

  • 175 000 EUR – divpusējai sadarbībai un partnerību veidošanai ar Islandes, Lihtenšteinas vai Norvēģijas organizācijām;
  • 170 000 EUR – reģionālās sadarbības iniciatīvām EEZ/Norvēģijas finanšu instrumentu darbības valstīs (Bulgārija, Horvātija, Kipra, Čehija, Igaunija, Grieķija, Ungārija, Lietuva, Malta, Polija, Portugāle, Rumānija, Slovākija, Slovēnija).

Programmas sasniedzamie rezultāti:

  • Sadarbību projektos iesaistītās organizācijas uzticas viena otrai un ir apmierinātas ar sadarbību
  • Sadarbību projektos iesaistītās organizācijas turpmākā darbā izmanto iegūtās zināšanas
  • Sadarbību projektos iesaistītie dalībnieki uzskata, ka ir ieguvuši sev noderīgu  informāciju (zināšanas/metodes/pieejas)
  • Īstenotas pārrobežu sadarbības iniciatīvas kopīgi ar citu valstu Aktīvo iedzīvotāju fondu administratoriem

 

PROGRAMMĀ TIKS ATBALSTĪTAS PILSONISKĀS SABIEDRĪBAS ORGANIZĀCIJU (PSO) AKTIVITĀTES šādos veidos*:

  • Granti sadarbības izveidei līdz 1200 EUR – no 2021.gada pieejami Latvijas PSO, kas plāno iesniegt stratēģiskos vai kapacitātes projektus (attīstīt sadarbības esošo projektu ietvaros) un tajos iekļaut sadarbības aktivitātes ar Islandes, Lihtenšteinas vai Norvēģijas biedrībām, uzņēmumiem, izglītības iestādēm, valsts pārvaldes iestādēm, u.c. Grants tiks piešķirts 100% apjomā un to varēs izlietot tikai ceļojuma un uzturēšanās izdevumu segšanai.
  • Granti sadarbības iniciatīvām - būs pieejami Latvijas PSO pēc 2020.gada, lai īstenotu sadarbības iniciatīvas ar Islandes, Lihtenšteinas vai Norvēģijas biedrībām, uzņēmumiem, izglītības iestādēm, valsts pārvaldes iestādēm, u.c. Finansējuma apjoms tiks noteikts, izvērtējot plānoto iniciatīvu aktivitāšu un mērķa apjomu.
  • Dalība starptautiskos pasākumos (tematiskas konferences, diskusijas, forumi, pieredzes apmaiņas braucieni, apmācības, kontaktu un partnerību veidošanas darbnīcas u.tml.) – pasākumus organizē un to dalībniekus, savstarpēji sadarbojoties, koordinē Aktīvo iedzīvotāju fondu administratori EEZ/Norvēģijas finanšu instrumentu darbības valstīs un iesaistot organizācijas no Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas, kā arī citas organizācijas no Norvēģijas/EEZ finanšu instrumenta darbības valstīm, tas ir, Bulgārijas, Čehijas, Grieķijas, Horvātijas, Igaunijas, Kipras, Lietuvas, Maltas, Polijas, Portugāles, Rumānijas, Slovākijas, Slovēnijas, Ungārijas. Par Latvijas Aktīvo iedzīvotāju fonda organizētajiem vai koordinētajiem starptautiskajiem pasākumiem un iespējām tajos piedalīties Latvijas organizācijas tiks informētas šajā mājas lapā, e-pasta jaunumos un reģionālo atbalsta punktu informācijas tīklos.

* Divpusējās un reģionālās sadarbības plāns detalizēti tiek izstrādāts katru gadu


ATBALSTS DIVPUSĒJAI SADARBĪBAI citās Aktīvo iedzīvotāju fonda programmās

Latvijas PSO var saņemt papildu punktus saviem projektiem pārējo AIF programmu atklāto projektu konkursu vērtējumos, ja projektā iekļautas sadarbības aktivitātes ar Islandes, Lihtenšteinas vai Norvēģijas biedrībām, uzņēmumiem, izglītības iestādēm, valsts pārvaldes iestādēm, u.c.

 

Informāciju par sadarbības partneriem meklē:

Ja vēlies saņemt konsultācijas un ieteikumus sadarbības veidošanai ar Islandes, Lihtenšteinas, Norvēģijas organizācijām vai ieteikt starptautisku pasākumu, kurā būtu vērtīgi nodrošināt Latvijas pilsoniski aktīvo iedzīvotāju dalību un kas atbilst šīs programmas mērķim, sazinies ar mūsu Divpusējās un reģionālās sadarbības koordinatori Laumu Kalēju, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.