Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Divpusējā un reģionālā sadarbība

Divpusējā un reģionālā sadarbība

PROGRAMMAS MĒRĶIS: veicināta Latvijas pilsoniskās sabiedrības pārrobežu sadarbība ar organizācijām Islandē, Lihtenšteinā, Norvēģijā un visās EEZ/Norvēģijas finanšu instrumentu darbības valstīs
KOPĒJAIS FINANSĒJUMS: 2 020 000 EUR
 

  • 175 000 EUR – divpusējai sadarbībai un partnerību veidošanai ar Islandes, Lihtenšteinas vai Norvēģijas (donorvalstu) organizācijām;
  • 170 000 EUR – reģionālās sadarbības iniciatīvām EEZ/Norvēģijas finanšu instrumentu darbības valstīs (Bulgārija, Horvātija, Kipra, Čehija, Igaunija, Grieķija, Ungārija, Lietuva, Malta, Polija, Portugāle, Rumānija, Slovākija, Slovēnija).

SAGAIDĀMIE REZULTĀTI, kuros tiek radītas pozitīvas izmaiņas līdz 2024.gadam:

  • Sadarbību projektos iesaistītās organizācijas uzticas viena otrai un ir apmierinātas ar sadarbību
  • Sadarbību projektos iesaistītās organizācijas turpmākā darbā izmanto iegūtās zināšanas
  • Sadarbību projektos iesaistītie dalībnieki uzskata, ka ir ieguvuši sev noderīgu  informāciju (zināšanas/metodes/pieejas)
  • Īstenotas pārrobežu sadarbības iniciatīvas kopīgi ar citu valstu Aktīvo iedzīvotāju fondu administratoriem

 FINANSĒJUMA SADALES PRINCIPI:

  • Ceļojumu izdevumu kompensācija 1800 eiro apmērā projekta sagatavošanas laikā partnerību izveidei ar donorvalstu organizāciju – pieejami Latvijas organizācijām, kas plāno iesniegt stratēģiskos vai kapacitātes projektus un tajos iekļaut sadarbības aktivitātes ar Islandes, Lihtenšteinas vai Norvēģijas biedrībām, uzņēmumiem, izglītības iestādēm, valsts pārvaldes iestādēm, u.c. 
  • Divpusējo sadarbības iniciatīvu konkurss  - esošajiem AIF  projektu īstenotājiem, kuru projektos ir partnerības ar donorvalstu organizācijām,  partnerību paplašināšanai un spēcināšanai. 
  • Latvijas pilsoniskās sabiedrības pārstāvju dalības finansēšana AIF operatoru organizētajos starptautiskos pasākumos (tematiskas konferences, diskusijas, forumi, pieredzes apmaiņas braucieni, apmācības, kontaktu un partnerību veidošanas darbnīcas u.tml.)

 

Ja vēlies saņemt konsultācijas un ieteikumus sadarbības veidošanai ar Islandes, Lihtenšteinas, Norvēģijas organizācijām vai ieteikt starptautisku pasākumu, kurā būtu vērtīgi nodrošināt Latvijas pilsoniski aktīvo iedzīvotāju dalību un kas atbilst šīs programmas mērķim, sazinies ar mūsu Divpusējās un reģionālās sadarbības koordinatori Laumu Kalēju, rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Informāciju par sadarbības partneriem meklē:

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.