Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Atbalsts donorvalstu organizāciju iesaistei

Lai Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) projektos veicinātu Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas (donorvalstu) organizāciju iesaisti, pieredzes apmaiņu un kopīgu aktivitāšu īstenošanu, AIF piedāvā dažāda veida atbalstu:

PROJEKTU SAGATAVOŠANAS POSMĀ

PROJEKTU ĪSTENOŠANAS POSMĀ

Stratēģiskajiem un kapacitātes projektiem, kuros jau ir iekļautas partnerības ar donorvalstīm, no 2021.gada rudens būs iespēja saņemt papildu finansējumu 3000 eiro - 5000 eiro apmērā, lai attīstītu, spēcinātu un paplašinātu esošo sadarbību.

SADARBĪBAS STĀSTI

  • Biedrības "Mežinieku apkaimes attīstībai" stāsts par sadarbību ar Norvēģijas partneri "Norwegian University College of Green Development", kas tiek īstenota AIF Kapacitātes projekta "Biedrības kapacitātes stiprināšana pārejai jaunā attīstības posmā" ietvaros.

  • Biedrības "Creative Minds for Culture" stāsts par sadarbību ar Norvēģijas partneri "Participation Agency", kas tiek īstenota AIF stratēģiskā projekta "Jauniešu līdzdalības platforma" ietvaros.

  • Biedrības "Latvijas Vācu savienība" stāsts par sadarbību ar Norvēģijas partneri "Fjellugla Kompetanse AS", kas tiek īstenota AIF stratēģiskā projekta "Demokrātisko kompetenču inkubators" ietvaros.

 

 

 

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.