Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Atbalsts donorvalstu organizāciju iesaistei

Lai Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) projektos veicinātu Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas (donorvalstu) organizāciju iesaisti, pieredzes apmaiņu un kopīgu aktivitāšu īstenošanu, AIF piedāvā dažāda veida atbalstu:

PROJEKTU SAGATAVOŠANAS POSMĀ

  • Atbalsts potenciālo donorvalstu partneru atrašanai un uzrunāšanai:

    • uzzini, kādu organizāciju kontaktus varam piedāvāt - sazinies ar AIF divpusējās un reģionālās sadarbības koordinatori Laumu Kalēju (tālr. 26572229, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.)

    • reģistrēties starptautiskajā AIF partneru meklēšanas datubāzē un meklē piemērotāko organizāciju pats - https://ngonorway.org/register

  • Ceļojumu izdevumu kompensācija 1800 eiro apmērā projekta sagatavošanas laikā partnerību izveidei ar donorvalstu organizāciju – pieejami Latvijas organizācijām, kas plāno iesniegt stratēģiskos vai kapacitātes projektus un tajos iekļaut sadarbības aktivitātes ar Islandes, Lihtenšteinas vai Norvēģijas biedrībām, uzņēmumiem, izglītības iestādēm, valsts pārvaldes iestādēm, u.c. 

PROJEKTU ĪSTENOŠANAS POSMĀ

Stratēģisko un kapacitātes projektos, kuros jau ir iekļautas partnerības ar donorvalstīm, no 2021.gada rudens būs iespēja saņemt papildu finansējumu 3000eiro - 5000eiro apmērā, lai attīstītu,spēcinātu un paplašinātu esošo sadarbību.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.