Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Sūdzību iesniegšanas un izskatīšanas kārtība

Ja jums ir aizdomas vai pierādījumi par Aktīvo iedzīvotāja fonda darbinieku rīcības vai fonda kopējās darbības neatbilstību labas pārvaldības principiem, Aktīvo iedzīvotāja fonda principiem un vērtībām, vai uzskatāt, ka esat saņēmis necienīgu attieksmi, esat maldināts, no jums ir pieprasīts kāds labums, esat izjutis nelīdzvērtīgu attieksmi vai kā citādi esat saņēmis ar AIF principiem un vērtībām nesavienojamu izturēšanos no darbiniekiem, aicinām par to informēt Aktīvo iedzīvotāju fonda vadītāju Inesi Puriņu sev ērtākajā veidā:

  • Nosūtot anonīmu/parakstītu ziņu, izmantojot mājas lapas sūdzību iesniegšanas formu
  • Zvanot pa tālruni: 29811722
  • Rakstot e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • Piesakot vizīti klātienē: Alberta iela 13, Rīga
  • Sūtot vēstuli: “Aktīvo iedzīvotāju fonds”, Alberta iela 13, Rīga, LV-1010

Viena mēneša laikā kopš dienas, kad sūdzība/informācija iesniegta, AIF vadītāja Inese Puriņa izskatīs saņemto sūdzību/ ziņojumu, atbilstoši situācijai rīkosies un nepieciešamības gadījumā sniegs personīgu atbildi. Ja jūs neapmierinās saņemtā atbilde/rīcība, sūdzību varēsiet iesniegt atkārtoti AIF Sūdzību komitejai, rakstot e-pastu uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., kas savu atbildi sagatavos 1 mēneša laikā.

Sūdzību vai ziņojumus par Aktīvo iedzīvotāju fonda darbā saskatāmām korupcijas pazīmēm, neatbilstību labas pārvaldības principiem vai citiem nopietniem iemesliem varat iesniegt arī tieši EEZ/Norvēģijas finanšu instrumentu birojam Briselē. Aicinām iepazīties ar kārtību, kādā tas iespējams: https://eeagrants.org/about-us/contact/report-irregularities.

 

 

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.