Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Divpusējās sadarbības iniciatīvas programmā Divpusējā un reģionālā sadarbība

Par projektu

  • Īstenotājs: Attīstības un inovāciju mācību centrs
  • Projekts: Mācību vizīte AIMC esošo pakalpojumu uzlabošanai vai jaunu izstrādei
  • Īstenošanas periods: 2023-02-01 - 2023-09-30
  • Īstenošanas reģions: Latvija, Pierīga
  • Kopējais budžets: 5'000
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm: Norsensus Mediaforum
  • Kontaktpersona: ieva.vitolina@gmail.com

Iniciatīvas mērķis ir izveidot jaunus vai pilnveidot esošos Attīstības un inovāciju mācību centra (AIMC) pakalpojumus, lai attīstītu kvalitatīvu ar STEAM (ENG: science, technology, engineering, art, mathematics) saistīto izglītības piedāvājumu. Plānotā mācību vizīte pie partnera ļaus smelties inovatīvas idejas izglītības piedāvājumam, uzlabot komunikāciju sociālajos tīklos un veicināt jauniešu iesaisti mūsu centra aktivitātēs. Iniciatīva papildinās esošā projekta aktivitāšu īstenošanu, kura mērķis ir izstrādāt resursu piesaistes stratēģiju un rīcības plānu, kas tiks uzsākt īstenot 2023. gadā.

Viena no plāna sastāvdaļām ir jaunu STEAM servisu izveide. Iniciatīvas laikā no AIMC sadarbības partnerorganizācijas "Norsensus Mediaforum" tiks apgūtas digitālās komunikācijas un stāstu prasmes. Jaunapgūtās prasmes ļaus pilnveidot AIMC izglītības piedāvājumu, lai veidotu jaunus izglītības pakalpojumus.
Vēl rīcības plānā ietilpst uz auditoriju vērsta komunikācija. Daļa no AIMC auditorijas ir bērni un jaunieši, kuri informāciju gūst no sociālajiem tīkliem. Lai gan saziņai AIMC izmanto Facebook, netiek izmanots TikTok, kas ir aktuāls kanāls bērnu un jauniešu aizsniegšanā. "Norsensus Mediaforum" ir pieredze stratēģiskā digitālajā stāstu veidošanā un sociālo mediju kanālu (tostarp TikTok) stratēģiskā izmantošanā sociālajiem mērķiem un sociālajai uzņēmējdarbībai.
Rīcības plāns paredz arī jaunu cilvēkresursu piesaisti AIMC, īpaši jauniešu iesaisti. Tādēļ ar šo iniciatīvu AIM vēlas stiprināt cilvēkresursu kapacitāti, iesaistot centra darbībā jauniešus, kuri ir apguvuši mūsdienīgas IT prasmes un ir motivēti iesaistīties jaunu AIMC pakalpojumu attīstīšanā.


Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.