Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Divpusējās sadarbības iniciatīvas programmā Divpusējā un reģionālā sadarbība

Par projektu

  • Īstenotājs: Vidusdaugavas NVO centrs
  • Projekts: Ilgtermiņa starptautiskās sadarbības modeļa izveidošana
  • Īstenošanas periods: 2022-06-01 - 2022-09-30
  • Īstenošanas reģions: Zemgale
  • Kopējais budžets: 4 992.39
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm: Long live the countryside, Islande
  • Kontaktpersona: Agita Pleiko, valdes priekšsēdētāja, e-pasts: pleiko@inbox.lv, tālr.: 29449622

Iniciatīvas mērķis ir izstrādāt partnerorganizāciju ilgtermiņa sadarbības modeli, vienojoties par organizāciju turpmākās sadarbības veidiem, principiem un praksi.

Iniciatīva tiek plānota, lai izveidotu pamatu ilgtermiņa sadarbības modelim ar esošo partneri Islandē - nevaldības organizāciju "Long live the countryside" ar mērķi kvalitatīvāk sasniegt pamatprojektā "Vidusdaugavas NVO centrs" digitālo spēju attīstīšana" noteikto mērķi: stiprināt "Vidusdaugavas NVO centrs" kā reģionālās pilsoniskās sabiedrības tīklorganizācijas ilgtspēju un finansiālo neatkarību, dažādojot finanšu avotus, uzlabojot vadību un vairojot atpazīstamību.
Iniciatīvas laikā sasniedzamais plānotais rezultāts ir gan turpināt abpusēji iepazīt/iepazīties ar savu partnerorganizāciju veiksmīgai sadarbībai nākotnē, gan kvalitatīva sadarbības modeļa izstrādes procesā saņemt mentoringu no ilgtermiņa stratēģijas plānošanas vadītāja, gan partneriem tikties klātienē, lai vēlreiz apliecinātu vēlmi sadarboties, par to parakstot vienošanos, un pārrunātu sekojošas sadarbības praksi.
Šādas darbības loģiski turpina pamatprojektā iesākto, nostiprinot sasniegto partnerības veidošanā un turpinot attīstīt gan "Vidusdaugavas NVO centrs" atpazīstamību, gan paverot iespējas partnerībā plānot jaunus organizācijas finansiālās neatkarības stiprināšanas pasākumus, tā realizējot ilgtermiņa stratēģijā ieplānoto.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.