Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Divpusējās sadarbības iniciatīvas programmā Divpusējā un reģionālā sadarbība

Par projektu

  • Īstenotājs: Biedrība "Latvijas Mazpulki"
  • Projekts: Jaunieši ceļā!
  • Īstenošanas periods: 2022-09-01 - 2022-12-31
  • Īstenošanas reģions: Latvija
  • Kopējais budžets: 7000
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm: Creatorium
  • Kontaktpersona: Gundega Jēkabsone, e-pasts: gundega@jekabsone.lv

Iniciatīva ir turpinājums Mazpulku stratēģiskajam projektam “Dodiet ceļu! Jaunieši!”. Projekta ietvaros 276 jaunieši piedalījās dažādās Mazpulku un projekta partnera Creatorium vadītās apmācībās un pieredzes stāstos, kuru ietvaros jaunieši mācījās rakstīt un īstenot savas iniciatīvas.

Lai stiprinātu demokrātijas kultūru Latvijā, integrējot Norvēģijas pieredzi, komandai, kurai visveiksmīgāk būs izdevies īstenot savu iniciatīvu, plānojam piedāvāt pieredzes un labās prakses paraugu apmaiņas braucienu uz Norvēģiju pie projekta partnera Creatorium. Projekta partneris, jauniešu organizācijas Norvēģijā un vietējās pašvaldības pārstāvji dalīsies pieredzē par to, kā veidot jauniešu iniciatīvas sākot no jauniešu projektu iniciatīvu ideju rašanās, to apspriešanas jauniešu vidū līdz aprakstīšanai, iesniegšanai un realizēšanai un papildinās latviešu jauniešu zināšanas un pieredzi. Iniciatīvas rezultātā gan jaunieši, gan organizatori būs ieguvuši papildus pieredzi un vērienīgāku, skatījumu jauniešu projektu realizēšanai un atbalsta iespējām no pašvaldības puses. Atgriežoties Latvijā, jaunieši un organizatori dalīsies ar savu pieredzes apmaiņas braucienu ar jauniešiem mazpulkos vai jauniešu centros un citās organizācijās un varēs jauniegūto pieredzi izmantot savos turpmākajos projektos.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.