Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: Biedrība "Suitu kultūras mantojums"
  • Projekts: Biedrības "Suitu kultūras mantojums" kapacitātes stiprināšana darbībai starptautiskā mērogā
  • Īstenošanas periods: 2024-01-01 - 2024-04-30
  • Īstenošanas reģions: Kurzeme
  • Kopējais budžets: 19 989.61 EUR
  • Projekta statuss: Aktīvs
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm: Norwegian crafts institute
  • Kontaktpersona: Māra Rozentāle, e-pasts: maraspasts@inbox.lv, tel.: 29452767

Projekta mērķis ir ar dažādu pasākumu palīdzību stiprināt biedrības "Suitu kultūras mantojums" administratīvo kapacitāti. Pēdējos gados biedrība darbojas arvien aktīvāk dažādās jomās, lai saglabātu un popularizētu UNESCO Nemateriālā kultūras mantojuma (NKM) sarakstā iekļautās Suitu kultūras mantojumu. Īpaši tiek attīstīta starptautiskā sadarbība. Biedrība plāno paplašināt starptautisko darbību dažādos sadarbības projektos, tai skaitā arī arī darbojoties vairākos starptautiskos NVO sadarbības tīklos.
Šo mērķu sasniegšanai nepieciešams paaugstināt biedrības administratīvo kapacitāti - uzlabot komunikāciju ar mērķgrupām un pārējo sabiedrību, paplašināt zināšanas par darbību NKM jomā, īpaši par darbību sadarbības tīklos un paaugstināt angļu valodas prasmes.
Šie uzdevumi tiks īstenoti ar konkrētām aktivitātēm, kurās tiks iesaistīti biedrības valdes locekļi un biedri. Lai uzlabotu komunikāciju ar sabiedrību, projektā paredzēta mājas lapas www.suitunovads.lv satura papildināšana angļu valodā, izveidota integrētās mārketinga komunikācijas stratēģija un praktiska konsultācija par tās ieviešanu, kā arī īstenota angļu valodas apmācība.
Lai paaugstinātu kompetenci darbībai NKM jomā, īpaši dalībai sadarbības tīklos (Ziemeļvalstu-Baltijas valstu sadarbības tīkls un UNESCO akreditētu NVO tīkls), tiks īstenotas aktivitātes pieredzes apmaiņai pie sadarbības partneriem Latvijā un Norvēģijā.
Šo aktivitāšu rezultātā tiks būtiski uzlabotas biedrības kompetences un prasmes esošās darbības uzlabošanai un paplašināšanai jaunos virzienos, īpaši starptautiskai darbībai.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.