Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: Creative Minds for Culture
  • Projekts: CMC: Nākamais līmenis
  • Īstenošanas periods: 2022-09-01 - 2023-10-31
  • Īstenošanas reģions: Pierīga, Vidzeme
  • Kopējais budžets: 19 970.37
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm: Participation Agency
  • Kontaktpersona: Linda Kalniņa - Roderte, e-pasts: lindakalnina07@gmail.com, mob.tālr.: 27723995
  • Projekta informācijas vietne: https://mindsforculture.com/tag/cmc-nakamais-limenis/

Biedrība "Creative Minds for Culture" sadarbībā ar organizāciju "Participation Agency", laikā no 2022. gada 1. septembra līdz 2023. gada 30.septembrim īstenos projektu “CMC: Nākamais līmenis”, kura mērķis ir stiprināt biedrības "Creative Minds for Culture" kapacitāti, uzlabojot sabiedrības informēšanu un ieviešot mērķu uzraudzības un novērtēšanas procedūras. Šī projekta ietvaros organizācija CMC risinās nozīmīgu daļu no izvirzītajām organizācijas kapacitātes vajadzībām, kas būtiski ietekmēs biedrības kapacitātes stiprināšanu un ilgtspējīgu darbību.

Lai sasniegtu mērķi, projektā tiks veikta CMC Uzraudzības un novērtēšanas procedūru izstrāde un ieviešana, CMC Komunikācijas plāna izstrāde, CMC komunikācijas plāna aktivitāšu īstenošana, īstenota CMC komunikācijas akadēmija un nodrošināta dalība jauniešu interešu aizstāvības tīklos.

Biedrības mērķu izvirzīšanas un sasniegšanas novērtējuma plāna izstrāde tiks balstīta uz “M&E” pieeju, uzlabojot biedrības darbības efektivitātes novērtēšanu un radot atbalsta rīku darbības ietekmes apzināšanai. Apzinoties savu ietekmi un darbības efektivitāti, biedrība spēs attīstīties nākamajā līmenī. Projekta mērķa grupa ir CMC esošie un potenciālie biedri, brīvprātīgie un pilsoniskā sabiedrība kopumā.

Biedrības komunikācijas aktivitāšu plāns un tā īstenošana būtu atbalsts turpmākajai biedrības regulārai un jēgpilnai komunikācijai ar sabiedrību. Organizācijas biedru un brīvprātīgo pilnveidotās kompetences dotu iespēju viņiem aktīvāk iesaistīties organizācijas komunikācijā ar sabiedrību. Kvalitatīvas un regulāras komunikācijas ietekmē biedrība spētu uzlabot savu atpazīstamību un publisko tēlu.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.