Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: Sabiedrība par atklātību Delna
  • Projekts: Delnas kapacitātes stiprināšana
  • Īstenošanas reģions: Latvija
  • Kopējais budžets: 19 780.86 eiro
  • Projekta statuss: Aktīvs
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Liene Dreimane, e-pasts: liene.dreimane@delna.lv, tel.: 29212292

Projekta mērķis ir attīstīt jaunus, ar esošajiem projektiem un darbību nesaistītus finanšu avotus: 1) veidojot stratēģiskas sadarbības ar uzņēmumiem Latvijā un integrējot viņus Delnas iniciatīvās, 2) īstenojot starptautiskus projektus ar uzsvaru uz pieredzes nodošanu mazāk demokrātiskām un tiesiskām valstīm, kā arī saskaņā ar ANO Vispārējā cilvēktiesību deklarācijā un ANO Tūkstošgades deklarācijā nospraustajiem mērķiem.

Delnas plānu papildu finansējuma piesaistē un finanšu neatkarības palielināšanā iezīmē arī aktuālā korupcijas situācija. Lai reaģētu uz korupcijas starptautisko raksturu, Delnas darbība no nacionālā līmeņa jāattīsta arī starptautiskā līmenī, strādājot ar korupcijas mazināšanu ne tikai Latvijā, bet arī reģionā, starptautiski. Lai reaģētu uz Latvijas korupcijas problēmām (piem., Korupcijas uztveres indekss 2020), Delnai jāattīsta sadarbība ar privāto sektoru par to, kā uzņēmumi var sekmēt cīņu ar korupciju un attīstīt godprātīgu uzņēmējdarbību, veidojot stratēģisku sadarbību ar Delnu.

Projekta aktivitātes veicinās Delnas finansiālo stabilitāti, saturiski piesaistīs un integrēs privāto sektoru pretkorupcijas kopienā un ļaus organizācijai celt zināšanu bāzi, kā arī pāriet uz korupcijas apkarošanu starptautiski un savas profesionālās pieredzes nodošanu tām valstīm, kurām tas ir nepieciešams. Projekta netiešā mērķa grupa ir plašāka sabiedrība, kas iegūs informāciju par projekta aktivitātēm un, kas nākotnē var kļūt par uzņēmējdarbības pārstāvjiem, NVO biedriem un pilsoniski aktīviem cilvēkiem.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.