Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Pilotkonkurss: Ilgtermiņa atbalsta projekti programmā Demokrātijas kultūra

Par projektu

  • Īstenotājs: DOTS
  • Projekts: Demokrātijas un demokrātiskās kultūras stiprināšana: Sarunu festivāls LAMPA
  • Īstenošanas reģions: Latvija
  • Kopējais budžets: 100 000 eiro
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Irina Kuzņecova, e-pasts: irina.kuznecova@fondsdots.lv, tālr. +371 67039241

Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS ir nevalstiskā organizācija, kas darbojas, lai stiprinātu līdzdalības demokrātiju Latvijā, attīstītu diskusiju kultūru Latvijas sabiedrībā, veicinātu cilvēku interesi un iesaisti sabiedriskajos un politiskajos procesos, kā arī radītu iesaistošu un iekļaujošu vidi diskusijām, sarunām un intelektuālajai zinātkārei. Ar pārliecību stiprināt Latvijas demokrātiju un demokrātisko kultūru, Fonds DOTS rīko Sarunu festivālu LAMPA, Sarunu skolu LAMPA, kā arī iesaistās citos demokrātiju stiprinošos projektos Latvijā.

AIF projekts spēcinās Sarunu festivālu LAMPA kā platformu, kas mudina Latvijas iedzīvotājus iesaistīties pilsoniskajās aktivitātēs gan pavisam tiešā veidā, aicinot tos līdzdarboties festivāla veidošanā, gan iesaistoties sarunās un diskusijās par sociālpolitiskajām aktualitātēm, gan piedāvājot cilvēkiem izcilu saturu par visām sabiedrībā aktuālām tēmām, tādējādi ceļot kopējo sabiedrības zināšanu un informētības līmeni un veicinot kritisko domāšanu.

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.