Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: Daugavpils Universitātes Mūžizglītības, kutūras un zinātnes komunikācijas biedrība “Intelekta parks”
  • Projekts: KAPITĀLS - Kapacitāte izaugsmei un tālākai (sa)darbībai
  • Īstenošanas periods: 2022-08-01 - 2023-10-31
  • Īstenošanas reģions: Latgale
  • Kopējais budžets: 17 248.99 EUR
  • Projekta statuss: Aktīvs
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Maija Burima, Valdes priekšsēdētāja, maija.burima@du.lv, 29789096

Aktīvo iedzīvotāju fonda projekta “KAPITĀLS: Kapacitāte izaugsmei un tālākai (sa)darbībai” ietvaros, biedrības “Intelekta parks” (IP) mērķis ir attīstīt organizācijas darbību un pārvaldi, paaugstināt biedrības cilvēkresursu veiktspēju efektīvas sadarbības un inovatīvu pakalpojumu tālākai nodrošināšanai. Analizējot savus sasniegumus un problēmas, noteiksim biedrības vajadzības, lai apzinātos savu izaugsmes potenciālu.
Mūsu uzdevums ir izstrādāt biedrības “Attīstības stratēģiju”, iekļaujot tajā sabiedrībai aktuālus starpdisciplinārus izglītības, kultūras un sociālos pakalpojumus.
Lai iekļautos lielākās NVO struktūrās, būtiska nozīme ir “IP” izveidotā Latgales NVO tīklojuma „Latgales biedrību sadarbība pilsoniskas sabiedrības aktivitāšu īstenošanā” darbības izvērtēšanai un aktualizēšanai.
Projekta ietvaros, iepazīstoties ar labās prakses piemēriem Norvēģijas NVO, biedrība “IP” apgūs jaunas metodes darbam ar mazākumtautību pārstāvjiem, trešo valstu valstspiederīgajiem, viņu saliedēšanai ar Latvijas pilsoņiem, kā arī atbalsta sniegšanai citiem migrantiem.
Biedrības mājas lapas pilnveidošanas rezultātā tiks sniegta pārskatāma informācija par sabiedrībai paredzētām iespējām, piedāvājot vienotu biedrības komunikatīvo telpu.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.