Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: Kultūras biedrība Alternatīvā Realitāte
  • Projekts: Kultūras biedrība Alternatīvā Realitāte: Solis uz nākotni
  • Īstenošanas periods: 2023-02-01 - 2024-04-30
  • Īstenošanas reģions: Latvija
  • Kopējais budžets: 19975.67
  • Projekta statuss: Līguma slēgšanas process
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Irina Kurpniece, Valdes priekšsēdētāja, alternativarealitate@gmail.com, 22189430

Projekta mērķis ir veicināt Kultūras biedrības "Alternatīvā Realitāte" ilgtspējību un stiprināt kapacitāti, ieguldot cilvēkresursu attīstībā un ieviešot jaunus vadības metodes un rīkus.
Projekta ietvaros spersim lielu soli pretī mūsu stratēģisko mērķu sasniegšanai - uz esošās juridiskās un materiālās bāzes pamata tiks izveidota jauna efektīva izglītojoša platforma biedrības darbiniekiem un brīvprātīgajiem, kas sniegs viņiem iespējas iegūt zināšanas un praktiskās iemaņas jomās, kas nepeiciešamas organizācijas kapacitātes stiprināšanai un ilgtspējības nodrošināšanai.
Mēs plānojam apmācību kursu motivētas, stipras un izglitotas komandas izveidei, kas spēs būtiski uzlabot organizācijas darba procesus, to efektivitāti un kvalitāti, īpaši projektu vadībā, kas saistīti ar brīvprātīgā darba veikšanu, sociālo iekļaušanu, līdzdalibas aktivitātēm un sociālās atbildības līmeņa celšanu, kā arī veicināt dalību PSO tīklos.
Organizācijas darbības kvalitātes būtiskai uzlabošanai šajā projektā mēs plānojam ieviest projektu kvalitātes vadības principus un M&E sistēmu organizācijas ikdienas darbā, kas ļaus komandai efektīvāk pārvaldīt biedrības darbību un projektus ilgtermiņā. Personāla apmācību kursā tiks iekļautas arī specialās apmācības M&E sistēmas izstrādē un pielietošanā.
Ar izglītotu, saliedētu un motivētu darbinieku komandas palīdzību mēs arī plānojam izstrādāt saimnieciskās darbības attīstības plānu, kas ļaus palielināt ar projektiem nesaistītu ieņēmumu īpatsvaru, tādējādi nodrošinot biedrības stabilitāti un ilgtspējību, ikdienas darbā izmantojot kvalitātes vadības principus.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.