Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

LGBT un viņu draugu apvienība Mozaīka ir nevalstiska organizācija ar 15 gadu pieredzi darbā ar LGBT jautājumu aktualizēšanu un LGBT kopienas dzīves kvalitātes uzlabošanu Latvijā. Pēdējie gadi organizācijas darbībā bija izaicinājumu pilni un nepieciešamība pēc arvien aktīvākas rīcības un organizācijas izaugsmes ievērojami pieaugusi.

Šī projekta mērķis ir stiprināt organizāciju gan cilvēkresursu, gan finansiālās stabilitātes jomā, lai organizācijas mērķu sasniegšanai tiktu efektīvi izmantoti visi pieejamie resursi un tiktu nodrošināta resursu ilgstpējība un atjaunošana. Projekta ietvaros organizējot apmācības un prasmju paaugstināšanas aktivitātes, cilvēkresursu piesaistes un organizācijas atpazīstamības veicināšanas aktivitātes, tiks nodrošināts pamats turpmākās darbības attīstīšanai un paplašināšanai. Savukārt attīstot tehnoloģiskos risinājumus un apgūstot inovatīvus veidus, kā celt organizācijas atpazīstamību un dažādot līdzekļu piesaistes iespējas, tiks paaugstināta organizācijas finansiālā kapacitāte un iespējas ātrāk un efektīvāk reaģēt uz ārkārtas situācijām un paplašināt jau plānoto aktivitāšu jaudu. Jauni veidi, kā ar savu ziņojumu sasniegt plašāku sabiedrību, ne tikai sekmēs organizācijas izaugsmi, bet arī kopumā veicinās pilsoniskās sabiedrības attīstību un palielinās cilvēku izpratni par demokrātijas procesiem un iesaistes iespējām.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.