Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: "Tehniskās izglītības un jaunrades skola"
  • Projekts: Organizācijas vadības un administratīvās kapacitātes palielināšana
  • Īstenošanas reģions: Latvija
  • Kopējais budžets: 13 265.40 EUR
  • Projekta statuss: Aktīvs
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Ģirts Čamanis, Valdes loceklis, girts@inovacijuskola.lv, +371 26 559 710

Projekta mērķis ir palielināt organizācijas vadības un administrācijas kapacitāti. Biedrības galvenais attīstības virzītājspēks ir cilvēkresursi, tādēļ ir būtiski veikt ieguldījumu darbinieku profesionālajā pilnveidē. Lai sasniegtu projekta mērķi, paredzēts īstenot dažādas apmācības biedrības vadītājam, kā arī administrācijas darbiniekiem; ieviest jaunus un inovatīvus rīkus darba procesa organizēšanai un automatizēšanai. Lai patiešām stiprinātu organizācijas kapacitāti attiecībā uz cilvēkresursiem ir svarīgi, ka nākamo profesionalitātes līmeni ir motivēta sasniegt un arī realizē arī praktiski visa komanda kopā ne tikai vadība vai atsevišķi darbinieki.  

Projekta laikā īstenotās aktivitātes paaugstinās kopējo vadības un darbinieku efektivitāti un produktivitāti, kas balstās uz resursu racionālu izmantošanu, izveidojot efektīvi pārvaldītu mūsdienu organizāciju. Katra projekta aktivitāte savstarpēji papildina viena otru un pēc to īstenošanas biedrība ir sasniegusi nākamo līmeni efektīva darba procesa organizēšanā, kas izpaužas realizējot biedrības mērķus.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.