Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Rīcības projekti programmā Demokrātijas kultūra

Par projektu

  • Īstenotājs: Nodibinājums "Palīdzēsim.lv"
  • Projekts: Palīdzēsim Ukrainai!
  • Īstenošanas reģions: Rīga
  • Kopējais budžets: 9 987.20 eiro
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Ilze Skuja, e-pasts: ilze.skuja@palidzesim.lv, tel.: 29115545

Jau kopš pirmās kara dienas Palīdzēsim.lv brīvprātīgi iesaistās koordinētā palīdzības sniegšanā Ukrainai. Palīdzēsim.lv ir pieredze ātri un profesionāli reaģēt akūtās situācijās, esam gatavi to darīt arī turpmāk, meklējot pēc iespējas racionālāko un jēgpilnāko atbalsta veidu katram no Ukrainas kara bēgošajam, nešķirojot tos ne pēc nacionalitātes, ne dzimuma, ne rases. Projekta mērķis ir turpināt sniegt atbalstu Ukrainas kara bēgļiem, izsekojot ziedotāju mantiskajiem vai finanšu ziedojumiem, piesaistīt brīvprātīgos darbiniekus.

Piesaistot esošos sadarbības partnerus un ziedotājus, turpināsim sniegt praktisku atbalstu Ukrainas kara bēgļiem, kā arī, piesaistot dažādu jomu speciālistus (piemēram, sadarbībā ar biedrību „Latvijas Mākslu terapeitu asociāciju apvienība” ) sniegt psihoemocionālu atbalstu, iesaistīt bērnus un jauniešus vasaras nometnēs un citās organizācijas aktivitātēs, integrēt sievietes un bērnus interešu grupās. Projektam tiks piesaistīti jau esošie sadarbības partneri un jauni uzņēmumi, NVO (kā piemēram, biedrība Tuvu, Otra elpa, Sarkanais krusts utt.), kas palīdzēs ar mantiskajiem ziedojumiem un/vai preču piešķiršanu par pašizmaksu, kas varētu sniegt atbalstu Ukrainas karā cietušajiem bēgļiem. Praktiskā atbalsta sniegšanai tiek un tiks piesaistīti organizācijas brīvprātīgie, kuri veiksmīgi sadarbojas ar organizāciju jau ilgstoši.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.