Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: Biedrība "Latvijas Mazpulki"
  • Projekts: Redzi?!
  • Īstenošanas reģions: Latvija
  • Kopējais budžets: 13 073.29 eiro
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm: nav
  • Kontaktpersona: Žanete Spale, e-pasts: zanete.spale@gmail.com, tel.: 29257897

Projekta mērķis ir veicināt "Latvijas Mazpulku" atpazīstamību sabiedrībā, uzlabot publicitātes kvalitāti, nodrošinot kvalitatīvu mārketingu, palielināt privātā finansējuma īpatsvaru budžetā. Tā kā mūsdienās ir mainījusies cilvēku uztvere, biedrības "Latvijas Mazpulki" vizuālais komunikācijas veids ir novecojis un tam ir nepieciešama atjaunošana. Cilvēki mūsdienās labāk uztver infografikas, plakātus, nevis informāciju teksta formātā. Lai "Latvijas Mazpulki" ar savām sabiedrisko attiecību aktivitātēm sasniegtu plašāku auditoriju, mūsu zīmolam ir jākļūst modernākam un interesantākam mūsu mērķauditorijām. Paaugstinoties auditorijai, kādu mēs sasniedzam, paaugstināsies sponsoru interese sadarboties ar mūsu biedrību, kā arī augs iespējamo nākotnes ziedotāju skaits. Lai to sasniegtu projekta ietvaros:

-izstrādāsim jaunu zīmola vizuālo identitāti;
- izglītosim biedrus kā lietot jauno vizuālo identitāti, kā fotografēt un uzturēt sociālos tīklus un kā piesaistīt privāto finansējumu;
- izveidosim jaunus un kvalitatīvus sociālo tīklu materiālus par organizāciju.

Biedrības ienākumu galvenais avots līdz šim ir projektu ienākumi (82%). Projekta ietvaros plānots palielināt privātā finansējuma īpatsvaru par 10 %. Lai to panāktu, projekta ietvaros:

- organizēsim minikampaņas;
- piesaistīsim ziedojumus no lauku uzņēmējiem;
- attīstīsim mazpulku suvenīru un atribūtikas tirdzniecību.

Projekta rezultātā sabiedrībā tiks nostiprināt biedrības tēls, privātpersonas un uzņēmēji uzzinās, kāda ir biedrības darba ietekme uz sabiedrību, tiks paaugstināti ne-projektu ienākumi biedrībā, kas kopumā veicinās veiksmīgāku biedrības mērķu sasniegšanu.

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.