Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Stratēģiskie projekti programmā Cilvēktiesības

Par projektu

  • Īstenotājs: Biedrība "Resiliences centrs"
  • Projekts: Resiliences pieeja jauniešu ar ierobežotām iespējām līdzdalības stiprināšanā
  • Īstenošanas reģions: Latvija
  • Kopējais budžets: 82 836.50
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Dzeina Feldberga, e-pasts: dzeinafeldberga@inbox.lv, tel.: 23202424

Projekta mērķis ir jauniešu ar ierobežotām iespējām līdzdalības stiprināšana un interešu aizstāvība, attīstot inovatīvus pasākumus, kas vērsti uz jauniešu iniciatīvu īstenošana un diskriminācijas situāciju mazināšanu.
Galvenās aktivitātes - pētījums par sociālās atstumtības riskam pakļauto jauniešu attieksmi pret iecietību un diskrimināciju, pieredzes ekspertu kustības attīstība un virtuālas platformas izveide, jauniešu ar ierobežotam iespējām interešu aizstāvība, resiliences mentoru apmācības un sadarbības tīkla izveide, biedrības darbinieku apmācības par cilvēktiesību aspektiem darbā ar jauniešiem un aktivitātes mērķa grupas jauniešiem: "apspiesto teātris", photovoice darbnīcas un izbraukuma treniņi sociālā riska jauniešu cilvēktiesību izpratnes stiprināšanai.
Projekts tiek īstenots nacionālā līmenī, tā īstenošanas periods ir 26 mēneši.
Projektā kopumā plānots iesaistīt vismaz 250 jauniešus ar ierobežotam iespējām un 60 dažādu jomu darbiniekus, kas ikdienā sniedz atbalstu jauniešiem ar ierobežotām iespējām un izveidot ilgtermiņa sadarbību ar vismaz 10 valsts, pašvaldību un nevalstiskajām organizācijām.
Projekta aktivitāšu īstenošanai ir pozitīva ietekme uz cilvēktiesību pārkāpumu mazināšanos pret jauniešiem ar ierobežotam iespējām indivīda, kopienas un valsts sociālās politikas līmenī. Tieša mērķa grupas iesaiste aktiviātēs nodrošina iespēju jauniešiem paust savu viedokli, aktualizēt cilvēktiesību pārkāpumu situācijas un attīstīt savas iniciatīvas. Būtisku projekta ilgtermiņa ietekmi nodrošinās projekta ietvaros attīstītā Latvijas mērogā inovatīva vienaudžu ekspertu kustība un mentoru sadarbības tīkls.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.