Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

Projekta "Ruckas mākslas fonda kapacitātes veicināšana” mērķis ir uzlabot Ruckas mākslas fonda komunikācijas kapacitāti, vienlaikus sekmējot no projektu finansējuma neatkarīgu finanšu avotu piesaisti. Lai sasniegtu šo mērķi, projektā plānots īstenot četras aktivitātes, kas saistītas ar fonda komunikācijas stratēģijas izstrādi, vizuālās identitātes uzlabošanu, fonda mājas lapas pilnveidošanu un mārketinga materiālu izstrādi.

Projekta rezultātā tiks izveidota Ruckas mākslas fonda komunikācijas stratēģija dažādām mērķa grupām - māksliniekiem, potenciālajiem projektu sadarbības partneriem un biznesa klientiem, un dažādiem komunikācijas kanāliem, izveidots fonda vizuālās identitātes komplekts, viegli administrējama un mobilajām ierīcēm piemērota mājas lapa ar atjauninātu un dažādām klientu grupām pielāgotu informāciju, un sagatavoti prezentācijas materiāli biznesa klientu piesaistei, lai palielinātu no projektu finansējuma neatkarīgu ieņēmumu pieaugumu.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.