Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Rīcības projekti programmā Demokrātijas kultūra

Par projektu

  • Īstenotājs: Latvijas Dabas fonds
  • Projekts: Sūdzība par Eiropas Savienības tiesību pārkāpumu
  • Īstenošanas reģions: Latvija
  • Kopējais budžets: 5 909.00
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm: nav
  • Kontaktpersona: Ģirts Strazdiņš, direktors, e-pasts: girts.strazdins@ldf.lv, tālr.: 29266867

Projekta mērķis ir stiprināt sabiedrības ticību demokrātijai un demonstrēt Eiropas Savienības (ES) līmeņa tiesu varas pieejamību un sabiedrības spēju piedalīties augsta līmeņa ES institūciju procesos. Ar ES procesu palīdzību vēlamies panākt esošā Latvijas normatīvā regulējuma izvērtēšanu un uzlabošanu, lai nodrošinātu ES un Latvijas nozīmes īpaši aizsargājamas sugas mazā ērgļa (Aquila pomarina) un citu izklaidus ligzdojošo īpaši aizsargājamo putnu sugu efektīvu aizsardzību. Projekta aktivitāte tā mērķa sasniegšanas ietvaros ir sūdzības sagatavošana un iesniegšana Eiropas Komisijai saistībā ar Latvijas valsts saistību nepilnīgu izpildi attiecībā uz Eiropas Parlamenta un Padomes 2009. gada 30. novembra direktīvas 2009/147/EK par savvaļas putnu aizsardzību I pielikuma sugas mazā ērgļa un citu izklaidus ligzdojošo īpaši aizsargājamo putnu sugu aizsardzību.

Projekta sekmīgas īstenošanas rezultātā tiks sekmēta Latvijas Dabas fonda kā vides nevalstiskās organizācijas aktīva iesaiste dabas aizsardzības normatīvā regulējuma uzlabošanā Latvijā, veicināta sabiedrības izpratne par līdzdalības procesiem ES līmenī un ticība tiesu varai.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.