Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Divpusējās sadarbības iniciatīvas programmā Divpusējā un reģionālā sadarbība

Par projektu

  • Īstenotājs: TEPAT UN KOPĀ
  • Projekts: Tepat un kopā ar saules jaudu
  • Īstenošanas periods: 2023-04-01 - 2023-06-30
  • Īstenošanas reģions: Rīga
  • Kopējais budžets: 4992.36
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Madara Kukaine, biedrības valdes priekšsēdētāja, tepatunkopa@gmail.com, 29472337

Esošās projekta aktivitātes ir devušas būtisku izaugsmi biedrībai nokļūt nākamajā līmenī. Esam izveidojuši mājaslapu, darbojamies sociālajos tīklos, regulāri izvietojam informāciju par aktivitātēm, paši organizējām labdarības izsoli, izstrādājām stratēģiju un rīcības plānu 2023.-2025.gadam, kā arī apguvām un praktizējām Monitoring and Evaluation (M&E) pieeju. Pateicoties projekta aktivitātei ir izveidojusies veiksmīga sadarbība ar apvienību Apeirons, iegūtas zināšanas un pieredze par NVO darbu Latvijā.
Mums ir nepieciešamas zināšanas, kā nodrošināt biedrības attīstību ilgtermiņā. Esošā kapacitātes stiprināšanas projekta ietvaros, vēlamies izzināt Solheimar organizācijas ilggadības pieredzi. Kā notiek vadības procesi organizācijā, kura darbojas gandrīz 100 gadus, kādi ir iespējamie riski un pielietotās grūtību pārvarēšanas stratēģijas, kā saglabāt virzību uz attīstību.
Mums ir nepieciešamas vairāk praktiskas zināšanas kā palielināt jau izveidoto rīku finansiālo atdevi - kā to darīt labāk, ko noteikti nevajag darīt, smelties jaunas, praktiskas idejas finanšu rīku dažādošanai.
Iespēja veidot kopīgu papildus iniciatīvu esošajam kapacitātes projektam ar Solheimar kopienu no Islandes būs nozīmīgs ieguvums biedrības ilgtspējai jo vairos biedrības zināšanas, prasmes un pieredzi “nākamajā līmenī”.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.