Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: Nodibinājums "Bērnu slimnīcas fonds"
  • Projekts: Vecāku mājas atpazīstamības un finansiālās kapacitātes stiprināšana
  • Īstenošanas reģions: Latvija
  • Kopējais budžets: 20 000.00 eiro
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm: Ir
  • Kontaktpersona: Liene Indrāne, e-pasts: liene.indrane@bsf.lv, tālr. 26380863

Veicinot nodibinājuma “Bērnu slimnīcas fonds” darbības atzara “Vecāku māja” atpazīstamību, vēlamies rast iespēju piesaistīt ziedojumus un finansējumu organizācijas darbības nodrošināšanai un tālākai attīstībai. Lai to panāktu, nepieciešams veikt ieguldījumu informācijas aprites uzlabošanai, uzrunājot potenciālo mērķauditoriju par "Vecāku māja" sniegtajiem pakalpojumiem, kas sekmētu tās atpazīstamību.

Projekta mērķis ir veicināt Vecāku mājas atpazīstamību sabiedrībā, lai nodrošinātu ilgtermiņa finansējuma piesaisti tās darbības nodrošināšanai. Projekta ietvaros veiktās aktivitātes - vērienīga komunikācijas kampaņa, kas palīdzēs sasniegt Vecāku mājas potenciālo mērķauditoriju, lai uzrunātu to ziedot un atbalstīt Vecāku mājas pastāvēšanu, mājaslapas uzlabošana un vizuālās identitātes izstrāde - sniegs iespēju piesaistīt visas sabiedrības, Vecāku mājas mērķauditorijas un potenciālo ziedotāju uzmanību, stiprinot Vecāku mājas kapacitāti un iespēju attīstīties ilgtermiņā.

Projekts tiek īstenots sadarbībā ar Islandes partnerorganizāciju "Unique Children in Iceland".

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.