Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.
Atbalstītie projekti: Kapacitātes projekti programmā Ilgtspēja un kapacitāte

Par projektu

  • Īstenotājs: Biedrība "Vidzemes lauku partnerība "Brasla""
  • Projekts: Vidzemes lauku partnerības "Brasla" kapacitātes veicināšana
  • Īstenošanas periods: 2022-05-01 - 2023-05-31
  • Īstenošanas reģions: Vidzeme
  • Kopējais budžets: 18 025.54
  • Projekta statuss: Noslēdzies
  • Sadarbības partneri no donorvalstīm:
  • Kontaktpersona: Zanda Krūmiņa, e-pasts: vrgbrasla@gmail.com, tālr.: 22025563
  • Projekta informācijas vietne: https://www.brasla.lv/aif

Lai sasniegtu izvirzīto mērķi, projektā plānotas piecas aktivitātes, kas saistītas ar biedrības komunikācijas stratēģijas izstrādi – vizuālās identitātes izstrāde un uzlabošana, facebook.com profila pilnveidošana, mājas lapas dizaina pilnveidošana un mārketinga materiāla izstrāde, biedrības biedru un citu interesentu apmācības par mūsdienīgu personīgā zīmola komunikāciju, komandu kouča sesijas un biedrības administrācijas angļu valodas uzlabošana.

Projekta rezultātā tiks izveidota biedrības komunikācijas stratēģija dažādām mērķa grupām – biedrības Padomei, biedriem, potenciālajiem projektu iesniedzējiem, biedrības sadarbības partneriem un dažādiem komunikācijas kanāliem, izveidots biedrības vizuālās identitātes komplekts, sagatavots mārketinga materiāls (smilšu kino) ar mērķi mākslinieciskā veidā uzrunāt Latvijas mēroga un potenciālos ārvalstu sadarbības partnerus. Biedrības administrācijas darbinieki (biedrības izpilddirektore, administratīvās vadītājas asistente, projektu vadītāja) uzlabos angļu valodas zināšanas, kas ļaus veiksmīgāk dibināt kontaktus un startēt starpvalstu projektu konkursos. Biedrības komunikācijas kapacitāti un ilgtspējīgu darbību sniegs komandu veidošanas koučs biedrības administrācijai (3 personas) un Padomei (12 personas), kas veidos komandu vienotu mērķu sasniegšanai un paaugstinās spēju sadarboties. Biedrības teritorijas iedzīvotāju apmācība par personīgā zīmola komunikāciju sniegs uzņēmēju, mājražotāju, nevalstiskā sektora utt. personīgā zīmola stiprināšanu un konkurētspēju tirgū, kā arī veicinot biedrības teritorijas atpazīstamību un attīstību. 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.