Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

2020. gadā Aktīvo iedzīvotāju fonds izsludinās vēl divus atklātus projektu konkursus

14.08.2020
2020. gadā Aktīvo iedzīvotāju fonds izsludinās vēl divus atklātus projektu konkursus

Šogad Aktīvo iedzīvotāju fondā pilsoniskās sabiedrības organizācijas – biedrības un nodibinājumi - projektus varēs vēl iesniegt Kapacitātes un Informatīvās kampaņas projektu konkursos. Abus konkursus plānots izsludināt septembrī.

Kapacitātes projekti būs vērsti uz organizāciju, nereģistrētu pilsoniskās sabiedrības grupu un pilsoniski aktīvu indivīdu spēcināšanu, sadarbību veidošanu un tīklošanu, kā arī organizāciju finanšu ilgtspējas attīstību. Šos projektus varēs iesniegt pilsoniskās sabiedrības organizācijas, kuru darbības ilgums ir vismaz viens gads. Vienam projektam pieejamais finansējums būs no 6000 eiro līdz 20000 eiro, un to ilgums varēs būt no 6 līdz 24 mēnešiem.

Informatīvās kampaņas projektu konkursa mērķis būs izvēlēties vienu pilsoniskās sabiedrības organizāciju, kas īstenos plašu informatīvu kampaņu sabiedrības izpratnes palielināšanai par demokrātiju, to veidojošajiem procesiem un iedzīvotāju lomu tajos. Kampaņas īstenošanai pieejamais finansējums ir no 50000 līdz 70000 eiro, un tās ilgums būs 1-1,5 gadi.

Sīkāka informācija un konkursu nolikumi tiks publicēta AIF mājaslapas sadaļā “Projektu konkursi”.

 

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.