Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

AIF aicina uz diskusiju un iedvesmas pēcpusdienu par iedzīvotāju iesaisti un līdzdalību 28.jūnijā

17.06.2022
AIF aicina uz diskusiju un iedvesmas pēcpusdienu par iedzīvotāju iesaisti un līdzdalību 28.jūnijā

Līdzdalības nedēļas ietvaros Aktīvo iedzīvotāju fonds 28.jūnijā aicina uz diskusijas un iedvesmas pēcpusdienu par iedzīvotāju iesaisti un līdzdalību Latvijā un Islandē. Pasākums notiks klātienē, ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.

Plkst. 12.00-13.30 notiks diskusija "Kā iesaistīt tos, kuri neiesaistās? AIF pieredze darbā ar iedzīvotājiem reģionos, kuru plkst. 14.30 turpinās Islandes ekspertes Gudrunas Jonsdotiras lekcijaKā efektīvi un radoši organizēt sociālās kampaņas sabiedrības un lēmumu pieņēmēju attieksmes maiņai?”  

Gandrīz pirms diviem gadiem stratēģiskas pārmaiņas demokrātijas un cilvēktiesību jomā uzsāka īstenot AIF stratēģisko projektu īstenotāji. Kopā ar jauno, šā gada “iesaukumu” šobrīd stratēģisko projektu īstenotāju saimi veido 38 organizācijas, kurām ir uzkrāta pieredze, gan strādājot ar jau ierastām metodēm iedzīvotāju iesaistei, gan domājot par jauniem iesaistes veidiem.  Diskusijā pieredzē dalīsies "Viduslatgales pārnovadu fonds", "Ritineitis", "Latvijas Vācu savienība",  "Radi Vidi Pats", "Eiropas Kustība Latvijā", "Lauku partnerība Lielupe" un citi AIF stratēģisko projektu īstenotāji. 

Diskusijas turpinājumā būs iespēja iepazīties ar Islandes ekspertes Gudrunas Jonsdotiras pieredzi par efektīvu un radošu kampaņu rīkošanu Islandē, lai panāktu tiesību aktu grozījumus un sabiedrības attieksmes maiņu. G.Jonsdotiras lekcija un saruna ar eksperti notiks turpat, ES mājā. 

Abu pasākumu moderators: Vilis Brūveris. 

Lūgums pieteikties katram pasākumam atsevišķi (ja plānots apmeklēt abus pasākumus, tad nepieciešams aizpildīt abas anketas):

  1. Diskusijai -  līdz 27.jūnija plkst. 10.00: https://ej.uz/AIF_diskusija_iesaiste
  2. Semināram  - līdz 26.jūnija plkst.23.59: https://ej.uz/cilvekuspeks

 

Par Līdzdalības nedēļu

No 27. jūnija līdz 3. jūlijam visā Latvijā norisināsies pilsoniskās sabiedrības forums “Līdzdalības nedēļa”, kurā diskutēs un meklēs risinājumus, kā veicināt sabiedrības iesaisti sabiedrībai nozīmīgu jautājumu risināšanā, un kā uzlabot savstarpējo sadarbību un uzticēšanos.

Ikviens interesents aicināts atrast sev tematiski piemērotāko dienu, kurā iesaistīties kā dalībniekam vai līdzorganizatoram. Foruma organizatori ir Valsts kanceleja, Latvijas Pilsoniskā alianse, PROVIDUS un Aktīvo iedzīvotāju fonds, taču Līdzdalības nedēļa ir atvērta iniciatīva, tādēļ ikviens, kam rūp aktīva un spēcīga pilsoniskā sabiedrība, aicināts pieteikt savu pasākumu. 

Pasākuma programma tiks regulāri papildināta, ar aktuālo foruma programmu var iepazīties šeit. Savukārt, šeit pieejama Līdzdalības nedēļas tematiskā programma. Pieteikuma anketa pasākumu organizatoriem pieejama: ej.uz/PiesakosLīdzdalībā 

Lai sekotu līdzi aktuālākajai informācijai par Līdzdalības nedēļu, aicinām sekot līdzi jaunumiem  pasākuma Facebook lapā, tāpat ikviens, kurš vēlas iesaistīties šīs nedēļas veidošanā un popularizēšanā, aicināts dalīties sociālajos tīklos ar tēmturi #LīdzdalībasNedēļa.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.