Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Aicinām uz izpratnes un iedvesmas semināriem “Kā vadīt savu organizāciju zinoši?”

14.01.2021
Aicinām uz izpratnes un iedvesmas semināriem “Kā vadīt savu organizāciju zinoši?”

Lai atbalstītu un iedvesmotu projektu iesniedzējus Kapacitātes projektos plānot arī tādas aktivitātes, kas vērstas uz organizācijas vadības procesu attīstību, ieraudzīt sev piemērotākās organizāciju attīstības pieejas, metodes un atbalsta rīkus, kā arī lai izskaidrotu, kas ir mērķu izvirzīšanas un novērtēšanas (M&E) pieeja un mudinātu stratēģiski gudri vadīt savus cilvēkresursus, Aktīvo iedzīvotāju fonds aicina piedalīties divu zinošu un iedvesmojošu ekspertu semināros par organizācijas attīstības un vadības jautājumiem.  

 

 • 22. janvārī pl. 14.00 – 17.00  ZOOM tikšanās ar labas pārvaldības un organizāciju attīstības eksperti INESI VOIKU par tēmu “Kas ir zinoši vadīta organizācija un kā tās darbā iekļaut M&E pieeju?”. Galvenās pieturzīmes:
  • Kas ir kopīgs veiksmīgām organizācijām, kuras spēj sasniegt lieliskus rezultātus, zina savu misiju un vērtību nozīmi un plāno savu darbību?
  • Kas ir AIF pieteikuma minētā M&E pieeja un kā to efektīvi iekļaut pieteikumā, lai tā rezultātā palīdz, nevis kļūst par traucēkli?
  • Svarīgākie organizāciju attīstības aspekti, vadības sistēmas un atbalsta rīki.

 

 • 28. janvārī pl. 14.00 – 17.00 ZOOM tikšanās ar stratēģiskās cilvēkresursu vadības eksperti KATRI VINTIŠU par tēmu “Kā vadīt organizāciju tā, lai cilvēks tajā plauktu?”. Galvenās pieturzīmes:
  • Darbinieka pieredzes veidošana organizācijā jeb "darbnieka ceļojums" - galvenie pieturpunkti .
  • Ko darbinieki vērtēs visaugstāk nākotnes organizācijās?
  • Sasniegt mērķus cilvēcīgi - empātija, darba un privātās dzīves līdzsvars, motivējoša un iesaistoša darba vide.

 Pieteikšanās abiem semināriem: https://ej.uz/iedvesmaIZAUGSMEI 

 

Par lektorēm:

INESE VOIKA (Mg. Sabiedrības vadībā ar specializāciju līderībā (Harvarda universitātes Kenedija skola)) jau vairāk kā ar 20 gadus ir labas pārvaldības eksperte un aktīva pilsoniskās sabiedrības pārstāve, vairāku NVO dibinātāja, t.sk. “Sabiedrību par atklātību - Delna” vadītāja un Klubs Māja vienotai Eiropai pirmā prezidente, strādājusi dažadās starptautiskās organizācijās, šobrīd ir 13. Saeimas deputāte.

 

 

KATRI VINTIŠA (doktora grāda pretendente vadībzinātnē, Mg. Sabiedrības vadībā (Latvijas Universitāte)) darbojas stratēģiskās cilvēkresursu vadības jomā vairāk kā 20 gadus. Valsts kancelejas Valsts pārvaldes politikas departamenta vadītāja vietniece cilvēkresursu jautājumos, LU maģistra studiju programmas kursa "Cilvēkresursu stratēģiskā vadīšana publiskajā pārvaldē" pasniedzēja, Valsts pārvaldes stratēģiskās cilvēkresursu vadības inovācijas laboratorijas vadītāja (2019).

 

 

 

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.