Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Aicinām uz sarunu par starpkultūru dialoga stiprināšanu AIF cilvēktiesību jomas stratēģiskajos projektos

06.06.2022
Aicinām uz sarunu par starpkultūru dialoga stiprināšanu AIF cilvēktiesību jomas stratēģiskajos projektos

Lai pārrunātu, kā Aktīvo iedzīvotāju fonda stratēģiskajos projektos cilvēktiesību stiprināšanai iekļaut aktivitātes sabiedrības saliedētības, iecietības un starpkultūru dialoga veicināšanai, kas arvien aktualizējas līdz ar Ukrainas bēgļu ierašanos Latvijā, aicinām ieinteresētās organizācijas uz tiešsaistes sarunu jeb domapmaiņu 2022. gada 10. jūnijā pl. 14.00.

Pieteikšanās: https://forms.gle/NW3qx4sFBZy8LbKc8

Ņemot vērā jaunos izaicinājumus sabiedrības saliedētības, iecietības un starpkultūru dialoga veicināšanai un AIF šobrīd izsludināto Stratēģisko projektu konkursu cilvēktiesību jomā, kurā viens no atbalstāmo aktivitāšu virzieniem ir "Starpkultūru dialoga iniciatīvas izpratnes un iecietības vairošanai par Latvijas mazākumtautību iedzīvotājiem", piedāvājam šajā jautājumā ieinteresētajām organizācijām savstarpēji un kopā ar AIF pārstāvjiem atrast idejas, kas atbilstu šobrīd aktuālajām sabiedrības vajadzībām un projektu konkursa nosacījumiem un donorvalstu mērķiem, kā arī veidot sadarbības stratēģiskākas ietekmes panākšanai.

Sarunas ilgumu prognozējam ap 1-1,5h.

Atgādinām, ka projektu iesniegšana AIF stratēģisko projektu konkursā "Cilvēktiesību stiprināšana Latvijā" pagarināta līdz 2022. gada 29. jūnija pl. 14.00. Konsultācijas par projektu sagatavošanu iespējams saņemt pie AIF reģionālajiem koordinatoriem-konsultantiem visā Latvijā.

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.