Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Apstiprinātas divas iniciatīvas sadarbības stiprināšanai ar donorvalstu organizācijām

02.09.2022
Apstiprinātas divas iniciatīvas sadarbības stiprināšanai ar donorvalstu organizācijām

Lai palīdzētu stiprināt partnerības ar donorvalstu partneriem esošajos AIF Stratēģiskajos un Kapacitātes projektos, AIF programmas „Divpusējā un reģionālā sadarbība” ietvaros izsludināja slēgto konkursu divpusējām iniciatīvām, kas sniedz pievienoto vērtību projekta mērķa sasniegšanai un stiprina esošajā partnerībā iesaistīto organizāciju savstarpējo uzticēšanos un zināšanu apmaiņu. Šajā vērtēšanas kārtā atbalstu saņēmušas divas inciatīvas:

Atbalstītās iniciatīvas:

  1. biedrības “Vidusdaugavas NVO centrs” iniciatīva “Divpusējās sadarbības pilotēšana online izsoles organizēšanā”, piešķirtais finansējums 4999.42 eiro;
  2. biedrības “Latvijas Mazpulki” iniciatīva “Jaunieši ceļā!”, piešķirtais finansējums 7000.00 eiro.

Atbalstītajās iniciatīvās paredzēts stiprināt esošās partnerības ar organizācijām no Norvēģijas un Islandes.

Vidusdaugavas NVO centra iniciatīva “Divpusējās sadarbības pilotēšana online izsoles organizēšanā” papildinās biedrības šobrīd īstenoto AIF kapacitātes projektu “Vidusdaugavas NVO centra darbības stiprināšana, radot digitālo ilgtermiņa risinājumu biedrības finansiālās neatkarības uzlabošanai. Iniciatīvas laikā tiks izstrādāts interneta veikala risinājums, ko cita starpā varēs izmantot arī tiešsaistes izsoļu organizēšanai. Islandes partnerorganizācija nodrošinās konsultācijas internetveikala izveidošanā un dalīsies pieredzē par iedzīvotāju iepirkšanās un ziedošanas paradumiem Islandē, kā arī būs atbildīga par Islandes izsoles dalībnieku piesaisti.

“Latvijas Mazpulki” iniciatīvas ietvaros dosies pieredzes apmaiņā uz Norvēģiju. Vizītes laikā paredzētas tikšanās ar Norvēģijas jauniešu organizācijām, lai dalītos pieredzē par jauniešu iniciatīvu īstenošanu un jauniešu iesaistīšanu pilsoniskajās aktivitātēs, kā arī plānota tikšanās ar pašvaldību, pārrunājot darba ar jaunatni plānošanu, attīstības iespējas, jauniešu sadarbību ar pašvaldību, jauniešu iniciatīvu atbalsta iespējas un citus darbam ar jaunatni nozīmīgus jautājumus. Šī iniciatīva papildina biedrības īstenoto AIF stratēģisko projektu “Dodiet ceļu! Jaunieši!”.

Atgādinām, ka ir veiktas izmaiņas divpusējo iniciatīvu slēgtā konkursa nolikumā, paredzot, ka uz atbalstu var pretendēt visi AIF kapacitātes un stratēģisko projektu īstenotāji – proti, arī tās organizācijas, kas īsteno projektus, kuros līdz šim nav bijis iesaistīts donorvalstu partneris.

Divpusējās iniciatīvas var iesniegt jebkurā laikā, un to kvalitatīvā vērtēšana notiek reizi četros mēnešos. Nākamā vērtēšana tiks uzsākta 02.12.2022. Nepieciešamības gadījumā AIF padome var pieņemt lēmumu uzsākt kārtējo iniciatīvu kvalitatīvo vērtēšanu ātrāk nekā plānotajā kārtējā termiņā.

Detalizētāka informācija atbalstītajiem AIF projektu īstenotājiem ir nosūtīta AIF projektu sistēmā.

 

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.