Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Atbalstītas vēl trīs divpusējās sadarbības iniciatīvas

26.05.2023
Atbalstītas vēl trīs divpusējās sadarbības iniciatīvas

2023. gada 23. maijā Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) padome apstiprināja rezultātus slēgtajā konkursā divpusējām iniciatīvām ar donorvalstu organizācijām. Šajā vērtēšanas kārtā atbalstu saņēmušas 3 inciatīvas, kurās Latvijas organizācijas stiprinās sadarbību ar Norvēģiju.

Atbalstītās iniciatīvas:

  • biedrības "Rīgas vācu kultūras biedrība" iniciatīva “Uzmanību! Gatavību! SADARBĪBU!”, piešķirtais finansējums 6999.96 eiro;
  • biedrības "Latvijas Mazpulki” iniciatīva “Pieredze un sadarbība”, piešķirtais finansējums 7000.00 eiro;
  • biedrības “Vītolēni” iniciatīva “NEXT”, piešķirtais finansējums 4993.25 eiro.

Informējam, ka pēdējais divpusējās sadarbības iniciatīvu iesniegšanas termiņš ir 2023. gada 1. jūnijs plkst. 23.59. iniciatīvu īstenošanai pieejami vēl 15146,69 eiro. Divpusējo iniciatīvu slēgtajā konkursā uz atbalstu var pretendēt visi AIF kapacitātes un stratēģisko projektu īstenotāji – proti, arī tās organizācijas, kas īsteno projektus, kuros līdz šim nav bijis iesaistīts donorvalstu partneris.

 

 

 

 

 

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.