Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Četros AIF projektos tiks stiprināta sadarbība ar donorvalstu organizācijām

07.06.2022
Četros AIF projektos tiks stiprināta sadarbība ar donorvalstu organizācijām

Aktīvo iedzīvotāju fonds (AIF) divpusējās sadarbības iniciatīvu slēgtā konkursa ietvaros atbalstījis četras iniciatīvas sadarbības stiprināšanai ar donorvalstu organizācijām. Iniciatīvu mērķis ir veicināt pārrobežu sadarbību ar organizācijām Islandē, Lihtenšteinā un Norvēģijā.

Lai palīdzētu stiprināt partnerības ar donorvalstu partneriem esošajos AIF Stratēģisko un Kapacitātes projektos, AIF programmas „Divpusējā un reģionālā sadarbība” ietvaros izsludināja slēgto konkursu divpusējām iniciatīvām, kas sniedz pievienoto vērtību projekta mērķa sasniegšanai un stiprina esošajā partnerībā iesaistīto organizāciju savstarpējo uzticēšanos un zināšanu apmaiņu. Konkursā tika iesniegtas 5 iniciatīvas, no kurām atbalstu saņēmušas četras inciatīvas:

Atbalstītās iniciatīvas:

  1. biedrības “Latvijas Vācu savienība” iniciatīva “Ja ir vēlēšanās, tad jāpiedalās VĒLĒŠANĀS 2022!”, piešķirtais finansējums 6999.16 eiro;  
  2. biedrības “Centrs MARTA” iniciatīva “MARTAs jaudas celšana Iedvesmojoši sadarbojoties”, piešķirtais finansējums 7740.00 eiro;
  3. biedrības “Vidusdaugavas NVO centrs” iniciatīva “Ilgtermiņa starptautiskās sadarbības modeļa izveidošana”, piešķirtais finansējums 4999.57 eiro
  4. biedrības “Creative Minds for Culture” iniciatīva “Pilsoniskās sabiedrības organizāciju sadarbības un pieredzes apmaiņas veicināšana, piešķirtais finansējums 6999.01 eiro.

Atbalstītajās iniciatīvās paredzēts stiprināt esošās partnerības ar organizācijām no Norvēģijas un Islandes, īstenojot aktivitātes labās prakses apmaiņai organizāciju kapacitātes celšanas, dzimumu līdztiesības, kā arī jauniešu un mazaizsargāto grupu pilsoniskās līdzdalības jautājumos, kā arī plānojot turpmāko sadarbību.

Lai dotu iespēju piedalīties plašākam organizāciju skaitam, kas ir ieinteresētas sadarbībā ar donorvalstu partneriem, AIF ir nolēmis veikt izmaiņas divpusējo iniciatīvu slēgtā konkursa nolikumā, paredzot, ka uz atbalstu var pretendēt visi AIF projektu īstenotāji – proti, arī tās organizācijas, kas īsteno projektus, kuros līdz šim nav bijis iesaistīts donorvalstu partneris. Detalizētāka informācija atbalstītajiem AIF projektu īstenotājiem tiks nosūtīta AIF projektu sistēmā.

 

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.