Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Cilvēktiesību aizstāvības organizāciju kapacitātes celšanas akadēmija

08.02.2021
Cilvēktiesību aizstāvības organizāciju kapacitātes celšanas akadēmija

Latvijas Aktīvo iedzīvotāju fonds līdz 24. februārim aicina pieteikties cilvēktiesību jomā strādājošās organizācijas dalībai starptautiskā cilvēktiesību aizstāvības organizāciju kapacitātes celšanas akadēmijā, kuru organizē Rumānijas Aktīvo iedzīvotāju fonds un Novēģijas Helsinku Komiteja. Dalībai no Latvijas ir rezervētas vietas trīs pārstāvjiem un īpaši aicinātas pieteikties ir organizācijas, kas nesen uzsākušas savu darbību cilvēktiesību jomā.

Dalība akadēmijā ir apmaksāta, pamatā tā norisināsies tiešsaistē ar iespējamu klātienes noslēguma pasākumu Oslo, pulcējot ap 50 dalībniekiem no visām 15 Aktīvo iedzīvotāju fonda dalībvalstīm un Norvēģijas. Laika periodā no marta līdz jūnijam reizi mēnesī notiks tiešsaistes diskusijas un darbnīcas, katra četru stundu garumā, bet starpposmā notiks sagatavošanās darbi un uzzinātais tiks pielietots realitātē. Jūlijā un augustā turpināsies praktiskie uzdevumi, bet septembrī/oktobrī plānota noslēdzošā klātienes tikšanās Oslo.

Kapacitātes celšanas akadēmijas mērķis ir dot iespēju organizācijām sanākt kopā, mācīties un apspriest izaicinājumus, problēmas un veiksmes stāstus savas darbības ietvaros, tādējādi radot satikšanās platformu un stiprinot savstarpējo sadarbību cilvēktiesību jautājumos. Īpašs fokuss tiek vērts uz jaunām un vēl nepieredzējušām vietējas nozīmes cilvēktiesību aizstāvības organizācijām. 

Cilvēktiesību aizstāvības organizāciju kapacitātes celšanas akadēmija tiek rīkota pasākuma “Aktīvo iedzīvotāju dienas 2021 - Active Citizens 4 Human Rights”  ietvaros ar mērķi celt vietēja mēroga cilvēktiesību aizstāvības organizāciju kapacitāti.

 

Papildu jautājumiem aicinām sazināties ar Latvijas Aktīvo iedzīvotāju fonda Divpusējās un reģionālās sadarbības koordinatori Laumu Kalēju, tālr.26572229, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.