Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Iespēja piedalīties starptautiskā organizāciju kapacitātes celšanas akadēmijā Norvēģijā

02.06.2022
Iespēja piedalīties starptautiskā organizāciju kapacitātes celšanas akadēmijā Norvēģijā

Aktīvo iedzīvotāju fonds līdz 10. jūnijam aicina pieteikties pilsoniskās sabiedrības organizāciju pārstāvjus dalībai starptautiskā kapacitātes celšanas akadēmijā, kuru organizē Polijas Aktīvo iedzīvotāju fonda operators un Norvēģijas Helsinku Komiteja. Dalībai programmā īpaši aicinātas pieteikties vietēja līmeņa organizācijas, kas nesen uzsākušas savu darbību. Latvijas organizācijām ir rezervētas trīs vietas.

Kapacitātes celšanas akadēmijas mērķis ir dot iespēju organizācijām sanākt kopā, mācīties un apspriest izaicinājumus, problēmas un veiksmes stāstus savas darbības ietvaros, radot satikšanās platformu un stiprinot savstarpējo sadarbību. Šogad akadēmijā īpaša uzmanība tiks veltīta sociālās iekļaušanas jautājumiem, jo īpaši migrantu un bēgļu kontekstā.

Dalība akadēmijā ir apmaksāta un sastāv no 3  tiešsaistes un  klātienes noslēguma pasākumu Oslo 2022. gada 10.-12. oktobrī, pulcējot ap 50 dalībniekiem no visām 15 Aktīvo iedzīvotāju fonda dalībvalstīm un Norvēģijas. Laika periodā no jūnija līdz septembrim notiks tiešsaistes diskusijas un darbnīcas, bet oktobrī - noslēdzošā klātienes tikšanās Oslo.

Pilsoniskās sabiedrības organizāciju kapacitātes celšanas akadēmija tiek rīkota pasākuma “Aktīvo iedzīvotāju dienas 2022 – Advocasy for social inclusion: stategies and tools”  ietvaros ar mērķi celt vietēja mēroga pilsoniskās sabiedrības organizāciju kapacitāti.

 

"Apstākļos, kuros pasaule dzīvo pašlaik, NVO loma ir īpaši nozīmīga. Mēs visi zinām, pilsoniskajai sabiedrībai ir jābūt aktīvai un klātesošai, lai pārmaiņas varētu notikt. Kādu dienu šis karš beigsies. Un pilsoniskajai sabiedrībai ir jābūt gatavai uzlasīt drumslas, lai no tām būvētu jaunu, spēcīgu sabiedrību."

Madara Lapsa, biedrība "Centrs MARTA", Liepājas filiāle
"Aktīvo iedzīvotāju dienas 2021" dalībniece

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.