Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Izsludināts konkurss uz komunikācijas eksperta vietu

16.10.2023
Izsludināts konkurss uz komunikācijas eksperta vietu

Aktīvo iedzīvotāju fonds (AIF) ir izsludinājis atklātu konkursu uz komunikācijas eksperta vietu. Eksperta uzdevums ir sniegt atzinumu par projektu pieteikumiem, kas saņemti AIF projektu konkursā komunikācijas kampaņas īstenošanai par demokrātiju. Pieteikumi jāiesniedz līdz 29. oktobrim plkst. 23.59.

2023. gada 24. augustā AIF izsludināja atklātu projektu konkursu komunikācijas kampaņas īstenošanai par demokrātiju, kurā saskaņā ar nolikumu atzinumu par saņemtajiem projektu pieteikumiem sniedz komunikācijas jomas eksperts. Komunikācijas eksperta uzdevums ir sagatavot atzinumu par kampaņas īstenošanas reālistiskumu, sniedzot vispārīgu novērtējumu/rekomendāciju un vērtējumu par šādiem aspektiem: 

  • kampaņas kā komunikācijas procesa reālistiskums uzstādītā mērķa sasniegšanā (piemēram, sabiedrības vērtību, rīcību, uzskatu maiņā);
  • izmantoto metožu atbilstība plānotajām mērķa grupām;
  • kampaņas procesa norises atbilstība plašākas auditorijas sasniegšanai visā Latvijā;
  • ieguldījuma un atdeves novērtējums;
  • pastāvošie riski kampaņas īstenošanas un rezultāta sasniegšanā, piemēram, mērķa grupas sasniedzamībā, budžetā, izvēlētajās metodēs.

Atzinums par katru no projektiem ir daļa no AIF projektu vērtēšanas procesa, un to kā profesionāla ārēja jomas eksperta viedokli izmanto tikai AIF vērtēšanas procesā iesaistītās personas, galvenokārt vērtēšanas eksperti. Komunikācijas eksperts sniedz atzinumu, bet nav daļa no četros AIF vērtēšanas posmos iesaistītajām personām (administratīvās un atbilstība pārbaudes veicēji, vērtēšanas eksperti, atlases komisija un AIF padome). Detalizēta informācija par AIF konkursu, par kurā iesniegto projektu pieteikumiem jāsniedz atzinums, pieejami konkursa nolikumā

Prasības komunikācijas eksperta kandidātam: 
1)  vismaz trīs gadu pieredze un/vai profesionālas zināšanas komunikācijas jomā; 
2) pieredze informatīvo kampaņu īstenošanā par sabiedrībā nozīmīgiem jautājumiem (pieredzes aprakstā iespējams identificēt vismaz vienu piemēru plaša mēroga kampaņā un kandidāta lomu/atbildību tās īstenošanā); 
3) apņemšanās ievērot AIF mērķi, principus un vērtības, vēlme sniegt ieguldījumu pilsoniskās sabiedrības organizāciju attīstībā, kā arī personiskā integritāte*; 
4) nevar būt iesaistīts neviena AIF iesniegtā informatīvās kampaņas projekta pieteikuma sagatavošanā (t.sk. sniedzot bezmaksas konsultācijas) vai īstenošanā. 

Eksperta darbs plānots laika posmā no 2023. gada 6.-21. novembrim. Par katru projektu, par kuru tiek sniegts atzinums, paredzēta samaksa 60.00 EUR (kopējā summa, ieskaitot visus nodokļus). 

Pieteikuma iesniegšana
Ieinteresētajiem kandidātiem līdz 2023. gada 29. oktobra plkst. 23.59 jānosūta pieteikums uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ar e-pasta tēmu (subject) “Komunikācijas eksperta pieteikums”. Pieteikuma e-pastā jāiekļauj: 

  • CV dokuments vai saite uz LinkedIn profesionālo profilu, kurā atspoguļota profesionālā un praktiskā pieredze komunikācijas jomā;
  • īss pieredzes apraksts par līdzšinējo darbību un kampaņām, kurās bijusi iesaiste.
     

Komunikācijas eksperta atlase notiks divās kārtās. Pirmajā kārtā kandidāti tiks vērtēti pēc iesūtītajiem pieteikumiem un pieredzes atbilstības AIF komunikācijas kampaņas projektu konkursam. Otrajā kārtā izvēlētie kandidāti tiks aicināti uz tiešsaistes vai klātienes interviju, kurā tiks vērtēti pēc izpratnes par plānotās informatīvās kampaņas veidu, komunikācijas metodēm, ieguldījumu un rezultātu atdeves novērtēšanas aspektiem, kā arī AIF mērķiem un tematiku – pilsonisko sabiedrību un demokrātiju. Kandidātus apstiprinās AIF apvienības padome, un konkursa rezultāti katram kandidātam individuāli tiks paziņoti 3 darba dienu laikā pēc AIF padomes lēmuma pieņemšanas, nosūtot e-pastu. Apstiprinātie eksperti tiks publiskoti mājaslapā www.activecitizensfund.lv pēc projektu konkursa rezultātu publiskošanas.

Papildu informācija: 

AIF projektu vērtēšanas vadītāja 
Zane Seredina 
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 
Tel.: +371 27884787 

*Integritāte ir prakse būt godīgam un spēja saglabāt pastāvīgu un bezkompromisa stingru morālo un ētisko principu un vērtību ievērošanu. Šajā kontekstā integritāti uzskatām arī par kandidāta apzināšanos par savas darbības godīgumu, patiesumu un precizitāti. 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.