Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Organizāciju pārstāvji aicināti pieteikties “Anti Burnout Solution Camp” apmācībām Horvātijā

12.07.2022
Organizāciju pārstāvji aicināti pieteikties “Anti Burnout Solution Camp” apmācībām Horvātijā

Aktīvo iedzīvotāju fonds (AIF) laikā no 2022. gada 13. līdz 17. septembrim Horvātijā sadarbībā ar citu valstu AIF organizē tematiskas reģionālas apmācības “Anti burnout Solutions Camp”. Mācības veltītas pieaugošajai izdegšanas problēmai pilsoniskās sabiedrības organizācijās. Pieteikšanās dalībai programmā ir atvērta līdz pirmdienai, 18. jūlijam plkst. 15.00.

Apmācību mērķa grupas ir cilvēki vadošos amatos nevaldības organizācijās, kā arī praktiķi un eksperti, kas nodarbojas ar izdegšanas problēmu risināšanu savās organizācijās. Programmā piedalīsies 80 dalībnieki no visas Eiropas, un tā ir veidota tā, lai pēc iespējas vairāk dotu iespēju tās dalībniekiem dalīties pieredzē, kā arī smelties zināšanas lekcijās, diskusijās un praktiskajos darbos nelielās grupās, tamdēļ labas angļu valodas zināšanas ir obligātas. Latviju šajā apmācību programmā varēs pārstāvēt 3 dalībnieki. Prioritāte atlases procesā tiks sniegta to organizāciju pārstāvjiem, kuras ir īpaši pakļautas izdegšanas un pastāvīga stresa riskiem organizācijas līmenī.

Pasākuma programma: https://docs.google.com/document/d/1blw3i74hO0q-dcKNmJPrJiDgLoAgzrHE/edit?usp=sharing&ouid=106119083115099244515&rtpof=true&sd=true

Pieteikuma veidlapa atrodama šajā saitē: https://ej.uz/antiburnoutapmacibas

Visas izmaksas, kas saistītas ar dalību apmācībās sedz Aktīvo iedzīvotāju fonds (ceļa izmaksas, izmitināšanu viesnīcā divvietīgos numuros, ēdināšanu). Jārēķinās, ka apmācību dalībnieki tiks izmitināti viesnīcā divvietīgos numuros kopā ar vēl kādu tā paša dzimuma dalībnieku.

 

 

 

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.