Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Pagarināts projektu iesniegšanas termiņš stratēģisko projektu konkursā “Cilvēktiesību stiprināšana Latvijā”

01.06.2022
Pagarināts projektu iesniegšanas termiņš stratēģisko projektu konkursā “Cilvēktiesību stiprināšana Latvijā”

Reaģējot uz aktuālajām norisēm Latvijā un Eiropā, Aktīvo iedzīvotāju fonds pagarina stratēģisko projektu konkursa “Cilvēktiesību stiprināšana Latvijā” projektu iesniegšanas termiņu līdz 2022. gada 29. jūnijam plkst. 14.00.

AIF apzinās, ka daudzas pilsoniskās sabiedrības organizācijas iesaistās aktivitātēs, kas saistītas ar Ukrainā notiekošā kara seku novēršanu un atbalstu Ukrainas bēgļiem, un līdz ar to šajā pavasarī bija ierobežoti laika un cilvēku resursi projektu pieteikumu sagatavošanai. Vienlaikus varam paredzēt, ka rudenī gaidāmi jauni izaicinājumi Latvijas sabiedrībā saliedētības, iecietības un starpkultūru dialoga kontekstā, kuru risināšanu varētu iekļaut AIF stratēģiskajos projektos cilvēktiesību stiprināšanai, bet tam nepieciešams vairāk laika.

Pārējie projektu konkursa nosacījumi paliek nemainīgi.

Atgādinām, ka konkursa mērķis ir nodrošināt atbalstu cilvēktiesību aktivitātēm Latvijā, un katram projektam jāveicina pozitīvas ilgtermiņa pārmaiņas attiecībā uz vismaz vienu no šiem rezultātiem:

  • ir palielinājies cilvēktiesības atbalstošo iedzīvotāju skaits Latvijā;
  • vismaz 600 diskriminācijas un cilvēktiesību pārkāpumu upuru Latvijā saņem pilsoniskās sabiedrības organizāciju nodrošinātos pakalpojumus;
  • ir samazinājies tādu Latvijas iedzīvotāju īpatsvars, kuri nezina, kur vērsties pēc palīdzības diskriminācijas gadījumā.

Lai pārrunātu, kā AIF stratēģiskajos projektos cilvēktiesību stiprināšanai iekļaut aktivitātes sabiedrības saliedētības, iecietības un starpkultūru dialoga veicināšanai, kas arvien aktualizējas līdz ar Ukrainas bēgļu ierašanos Latvijā, aicinām ieinteresētās organizācijas uz tiešsaistes sarunu jeb domapmaiņu 10. jūnijā plkst. 14.00. Pieteikšanās: https://forms.gle/NW3qx4sFBZy8LbKc8

Jebkuru jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar AIF reģionālajiem koordinatoriem-konsultantiem. Konsultācijām iespējams pieteikties pie jebkura konsultanta neatkarīgi no jūsu organizācijas darbības vai atrašanās vietas.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.