Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

PAPILDKONKURSS: Piedalies seminārā par AIF stratēģisko projektu konkursu cilvēktiesību stiprināšanai Latvijā

28.03.2022
PAPILDKONKURSS: Piedalies seminārā par AIF stratēģisko projektu konkursu cilvēktiesību stiprināšanai Latvijā

Lai palīdzētu sagatavoties projekta iesniegšanai Aktīvo iedzīvotāju fonda stratēģisko projektu konkursā cilvēktiesību stiprināšanai Latvijā, aicinām uz informatīvo semināru 2022. gada 31. martā pl.14.00 Zoom platformā! Pieteikšanās līdz 2022. gada 30. martam pl. 14.00:  https://ej.uz/AIF_Semin_Cilvektiesibas

 

Seminārā Latvijas Cilvēktiesību centra jurists un Biznesa augstskolas "Turība" pasniedzējs Edgars Oļševskis iepazīstinās ar cilvēktiesību jēdzienu un Latvijas izaicinājumiem cilvēktiesību jomā, savukārt AIF pārstāvji Ansis Bērziņš un Rasa Lazdiņa skaidros konkursa saturiskos un finanšu nosacījumus, kā arī projekta pieteikuma formas aizpildīšanu AIF tiešsaistes sistēmā projekti.activecitizensfund.lv.

Informatīvā semināra ieraksts būs pieejams AIF mājaslapā un YouTube kanālā.

Plašāka informācija par projektu konkursu un konkursa nolikums: https://www.activecitizensfund.lv/lv/jaunumi/aif-jaunumi/papildkonkurss-atverta-pieteikumu-pienemsana-strategisko-projektu-konkursa-cilvektiesibu-stiprinasanai-latvija.html

Individuālas konsultācijas par konkursu un projektu sagatavošanu visā Latvijā pieejamas pie AIF reģionālajiem koordinatoriem – konsultantiem.

 

 

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.