Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

PAPILDKONKURSS: Saņemti 15 stratēģiskie projekti cilvēktiesību stiprināšanai Latvijā

01.07.2022
PAPILDKONKURSS: Saņemti 15 stratēģiskie projekti cilvēktiesību stiprināšanai Latvijā

2022. gada 29. junijā noslēdzās trešais Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) Stratēģisko projektu konkurss "Cilvēktiesību stiprināšana Latvijā", kurā kopumā tika saņemti 15 projektu pieteikumi. Kopējais projektos pieprasītais finansējums no AIF ir 1 298 844.48 eiro, kas ir 3,5 reizes vairāk kā konkursā pieejamā summa.

Pilsoniskās sabiedrības organizācijas, kas vēlas veicināt ilgtermiņa pozitīvas izmaiņas cilvēktiesību jomās, pārstāv visus piecus Latvijas reģionus: gan Kurzemi, Latgali, Vidzemei, Zemgali, gan arī Rīgu un Pierīgu. 2 projektos plānots veidot partnerības ar donorvalstu partneriem – Norvēģiju un Islandi.

Projektos iekļautas aktivitātes ar mērķi palielināt dažādu sabiedrības grupu izpratni par cilvēktiesībām, paredzēts sniegt dažādus pakalpojumus cilvēktiesību un diskriminācijas pārkāpumu upuriem, kā arī plānots veikt plašu interešu pārstāvības darbu dažādos ar cilvēktiesību jomu saistītos jautājumos.

Pēc projektu pieteikumu saņemšanas Aktīvo iedzīvotāju fondā tiek uzsākta projektu iesniedzēju atbilstības un administratīvā pārbaude, kurai sekos kvalitatīvās vērtēšanas process vairākos posmos. Projektu konkursa rezultāti katram iesniedzējam tiks paziņoti AIF projektu sistēmā – https://projekti.activecitizensfund.lv/ un tiks publicēti AIF mājaslapā līdz augusta beigām.

 

 

 

 
 

 

 

 

 

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.