Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

AIF aicina piedalīties pasākumā “29 idejas spēcīgākām organizācijām”

09.08.2023
AIF aicina piedalīties pasākumā “29 idejas spēcīgākām organizācijām”

Aktīvo iedzīvotāju fonds (AIF) 29. augustā plkst. 10.00 aicina nevaldības organizāciju pārstāvjus piedalīties pasākumā “29 idejas spēcīgākām organizācijām”. Pasākums notiks banketu zālē H2O, Durbes ielā 4, Rīgā. Pieteikšanās līdz 17. augustam pl. 23.59, aizpildot pieteikumu: https://ej.uz/29IdejasIzaugsmei. Dalību pasākumā AIF apstiprinās līdz 22. augustam.

Aktīvo iedzīvotāju fonds trīs gadu laikā atbalstījis 90 kapacitātes stiprināšanas projektus, kas palīdzējuši dažādu jomu organizācijām stiprināt finansiālo neatkarību, uzlabot atpazīstamību un organizāciju pārvaldību. AIF komandai, jau plānojot programmas uzbūvi, bija svarīgi, lai šis finansējums būtu ne vien atbalsts konkrētiem projektiem vai organizācijām, bet lai AIF spēcinātu visu Latvijas pilsonisko sabiedrību kopumā. Esam gandarīti par rezultātiem un tāpēc vēlamies ar projektos gūtajām atziņām dalīties plašāk, veicinot ideju un pieredžu apmaiņu par organizāciju izaugsmes jautājumiem – tā par pasākuma ideju stāsta AIF vadītājs Ansis Bērziņš.

Pasākumu rīko Latvijas Pilsoniskā alianse, Kurzemes NVO centrs, Valmieras novada fonds, Zemgales NVO atbalsta centrs un Dienvidlatgales NVO atbalsta centrs. To finansē EEZ un Norvēģijas granti un līdzfinansē Rīgas pilsētas Sabiedrības integrācijas programma.

 

 

Plašāka informācija:

Aktīvo iedzīvotāju fonds
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.