Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Piedalies sadarbības veidošanas pasākumā ar organizācijām no Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas!

12.01.2021
Piedalies sadarbības veidošanas pasākumā ar organizācijām no Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas!

26. janvārī no plkst. 12.00 līdz 15.20 platformā Zoom notiks Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) sadarbības veidošanas pasākums jeb tikšanās ar Latvijas, Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas organizācijām potenciālo sadarbību veidošanai. Piesakies pasākumam līdz 21. janvārim plkst. 20.00, aizpildot šo tiešsaistes pieteikuma formu: https://forms.gle/a4jjLBzn5BgfSj2V8

Pasākumā piedalīsies vismaz 10 organizācijas no Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas, kuras strādā mūžizglītības, kopienu attīstības. medijpratības, cilvēkresursu pārvaldības un citās jomās un ir ieinteresētas sadarbībai ar Latvijas organizācijām pilsoniskās sabiedrības organizāciju kapacitātes celšanā.

Vēršam uzmanību, ka AIF Kapacitātes projektu konkursā par partnerību ar donorvalstu organizācijām projekts var saņemt līdz 2 punktiem, kā arī jēgpilna partnerība var būt vērtīgs ieguldījums projekta mērķu sasniegšanā un plašākas ietekmes radīšanā.

Pasākums notiks trīs daļās. Pirmajā daļā būs iespēja uzzināt vairāk par sadarbības veidošanas iespējām. Otrajā daļā tiks organizēts darbs tematiskajās darba grupās, lai iepazītos ar klātesošajām organizācijām. Savukārt jau konkrētākas projektu idejas varēs apspriest pasākuma trešajā daļā – pēc pulksten 14.00, piesakoties uz individuālajām sarunām ar organizāciju pārstāvjiem no Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas.

Ņem vērā:

  • Dalībniekiem jāspēj komunicēt angļu valodā.
  • Dalībnieku skaits pasākumā ir ierobežots.
  • Gadījumā, ja organizācijai netiks apstiprināta dalībai pasākumā, piedāvāsim citu partnerību veidošanas atbalstu.
  • Detalizēta darba kārtība un tiešsaistes pasākuma saite tiks nosūtīta apstiprinātajiem dalībniekiem.

Ja tev jau ir bijusi veiksmīga sadarbība ar kādu organizāciju Islandē, Lihtenšteinā vai Norvēģijā, uzaicini šo organizāciju pieteikties dalībai divpusējās sadarbības veidošanas pasākumā, lai iepazītu Latvijas potenciālos sadarbības partnerus kopīgu projektu izstrādei. Organizācijas no Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas dalību var pieteikt šeit: https://forms.gle/WzNLJnScK24FUtpRA

Kontaktinformācija:

Sandra Rubene
Divpusējās un reģionālās sadarbības koordinatore
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.