Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Piedalies iedvesmas sarunā par kvalitātes vadību nevaldības organizācijās

16.06.2022
Piedalies iedvesmas sarunā par kvalitātes vadību nevaldības organizācijās

Līdzdalības nedēļas ietvaros Aktīvo iedzīvotāju fonds un Latvijas Pilsoniskā alianse 30. jūnijā pl. 10.00 aicina uz iedvesmas sarunu “Kvalitātes vadība organizāciju izaugsmei”. Pasākums notiks Zoom platformā.

Pasākuma laikā NVO un citiem interesentiem būs iespēja iepazīties ar kvalitātes vadības un izcilības konceptu nevaldības organizāciju sektorā, uzzināt vairāku organizāciju pieredzes stāstus, ieviešot kvalitātes vadības sistēmu, kā arī gūt ieskatu par vairākiem praktiskiem rīkiem sociālās ietekmes mērīšanai un organizācijas pašnovērtējuma veikšanai.

Pieteikuma anketa: https://ej.uz/KvalitVadiba_NVO

Pasākuma programma:

10.00 Kas ir kvalitātes vadība jeb KVS? (Kristīne Zonberga, Latvijas Pilsoniskā alianse)

10.20 KVS ieviešanas pieredze organizācijā jeb kā procesi var uzlabot rezultātu (Marija Cīrule, Ilze Bergmane, Latvijas Jaunatnes padome)

10.50 Kvalitātes vadības rīki pasākumu organizēšanas efektivizācijai (Patrīcija Prindule, Latvijas Mazpulki)

11.20 9 praktiski rīki organizācijas sociālās ietekmes mērīšanai (Regita Zeiļa, Latvijas Sociālās uzņēmējdarbības asociācija)

11.45 Veiktspējas rādītāji jeb KPI - kas tie ir un kā tos izmantot savā labā? (Sandra Zilberta, Ūdensmalu attīstībai)

12.05 Labas pārvaldības mērīšanas pieejas un soļi tās ieviešanai (Kristīne Zonberga, Latvijas Pilsoniskā alianse)

12.20 Kā tiekties uz izcilību? (Vanda Novokšonova, EFQM novērtētāja un lektore, Latvijas Kvalitātes biedrība)

 

Par Līdzdalības nedēļu

No 27. jūnija līdz 3. jūlijam visā Latvijā norisināsies pilsoniskās sabiedrības forums “Līdzdalības nedēļa”, kurā diskutēs un meklēs risinājumus, kā veicināt sabiedrības iesaisti sabiedrībai nozīmīgu jautājumu risināšanā, un kā uzlabot savstarpējo sadarbību un uzticēšanos.

Ikviens interesents aicināts atrast sev tematiski piemērotāko dienu, kurā iesaistīties kā dalībniekam vai līdzorganizatoram. Foruma organizatori ir Valsts kanceleja, Latvijas Pilsoniskā alianse, PROVIDUS un Aktīvo iedzīvotāju fonds, taču Līdzdalības nedēļa ir atvērta iniciatīva, tādēļ ikviens, kam rūp aktīva un spēcīga pilsoniskā sabiedrība, aicināts pieteikt savu pasākumu. 

Pasākuma programma tiks regulāri papildināta, ar aktuālo foruma programmu var iepazīties šeit. Savukārt, šeit pieejama Līdzdalības nedēļas tematiskā programma. Pieteikuma anketa pasākumu organizatoriem pieejama: ej.uz/PiesakosLīdzdalībā

Lai sekotu līdzi aktuālākajai informācijai par Līdzdalības nedēļu, aicinām sekot līdzi jaunumiem  pasākuma Facebook lapā, tāpat ikviens, kurš vēlas iesaistīties šīs nedēļas veidošanā un popularizēšanā, aicināts dalīties sociālajos tīklos ar tēmturi #LīdzdalībasNedēļa.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.