Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

STRATĒĢISKIE PROJEKTI: Piedalies Stratēģisko projektu ideju darbnīcās

06.07.2021
STRATĒĢISKIE PROJEKTI: Piedalies Stratēģisko projektu ideju darbnīcās

Lai Stratēģisko projektu konkursa projektu iesniedzējiem palīdzētu sagatavot projektu pieteikumus atbilstoši konkursa specifikai, Aktīvo iedzīvotāju fonds (AIF) aicina ieinteresēto organizāciju pārstāvjus piedalīties kādā no projektu ideju darbnīcām, kas notiks no 2021. gada 19. jūlija līdz 23. jūlijam. To laikā dalībnieki kopā ar ekspertiem varēs identificēt, strukturēt, testēt un pilnveidot savas projektu idejas atbilstoši konkursa mērķim, sasniedzamajiem rezultātiem un aktivitāšu ietvariem gan programmā “Demokrātijas kultūra”, gan “Cilvēktiesības”.

Lai nodrošinātu iespēju darbnīcās piedalīties ikvienam interesantam, tās tiks organizētas gan klātienē (tikai vakcinētām un/vai Covid-19 izslimojušām personām), gan tiešsaistē ZOOM platformā. Visās darbnīcās tiks nodrošināts vienāds saturs, un to ilgums būs četras stundas. Aicinām izvēlēties sev ērtāko laiku un atbilstošāko formātu!

Darbnīcu norises laiki:                           

  • klātienē: 21. un 23. jūlijā, plkst. 09.30 Alberta ielā 13, Rīgā (programmā “Demokrātijas kultūra”) un plkst. 15.00 (programmā “Cilvēktiesības”). Tikai vakcinētām un/vai COVID-19 izslimojošām personām.
  • ZOOM: 19., 20., 22. jūlijā plkst. 10.00 (programmā “Demokrātijas kultūra”) un plkst. 15.00 (programmā“Cilvēktiesības”).

Pieteikšanās jebkurai darbnīcai elektroniski https://forms.gle/tGv6dpToa8oBjXKk7 (pieteikumu pieņemšana darbnīcai tiek slēgta 48h pirms tās norises sākuma).

Darbnīca konkrētajā laikā notiks, ja tai būs pieteikušās vismaz 5 personas no vismaz 3 atbilstīgām organizācijām. Dalībai darbnīcās aicināti pieteikties tikai tādu organizāciju pārstāvji, kas atbilst visiem stratēģisko projektu konkursa nolikumā iekļautajiem iesniedzēju nosacījumiem.

Darbnīcas vadīs AIF vadītāja Inese Siliņa un zināšanu pārneses kustības RA.DU dibinātāja, ilggadēja eksperte pilsoniskās sabiedrības jomā Rasma Pīpiķe.

Darbnīcu laikā dalībnieki varēs:

  • izprast AIF sagaidāmos rezultātus, vēlamās aktivitātes un ieraudzīt, kā jūsu organizācija var palīdzēt tos sasniegt;
  • piemērīt savas organizācijas idejas stratēģisko projektu formātam;
  • identificēt savas organizācijas darbu un atbilstību AIF mērķim un programmām ”Demokrātijas kultūra” un „Cilvēktiesības”;
  • apzināt savus un organizācijas resursus un veidus, kā tos stratēģiski pielietot.


Plašāka informācija par stratēģisko projektu konkursu: https://www.activecitizensfund.lv/lv/jaunumi/aif-jaunumi/strategiskie-projekti-atverta-projektu-pieteikumu-pienemsana-strategisko-projektu-konkursa.html.

Papildu informācijai par ideju darbnīcām aicinām sazināties ar AIF reģionālajiem koordinatoriem – konsultantiem.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.