Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Projektu konkurss komunikācijas kampaņas īstenošanai par demokrātiju tiks izsludināts augusta beigās

03.08.2023
Projektu konkurss komunikācijas kampaņas īstenošanai par demokrātiju tiks izsludināts augusta beigās

Noslēdzošais Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) projektu konkurss komunikācijas kampaņas īstenošanai par demokrātiju tiks izsludināts augusta beigās, un projektus varēs iesniegt līdz oktobra beigām.

Projektu konkursa mērķis ir, finansējot komunikācijas kampaņu, veicināt Latvijas iedzīvotāju izpratni par demokrātiju un cilvēku līdzdalības nozīmi demokrātiskos procesos, sekmējot arī pozitīvu attieksmi pret demokrātiju un iesaisti šajos procesos. Kampaņai caur piemēriem jāparāda līdzdalības dažādās formas un iesaistes metodes, un jābūt vērstai uz iespējami plašas sabiedrības sasniegšanu visā Latvijā.

Konkursā pieejamais finansējums ir 140 000 eiro, un tajā tiks atbalstīts viens projekts. Projektus var iesniegt biedrības vai nodibinājumi, taču kampaņas īstenošanai jāpiesaista pieredzējuši komunikācijas profesionāļi. Kampaņa jāisteno līdz 30.04.2023.

Šajā konkursā nebūs spēkā ierobežojums par 138 000 eiro kopējo saņemto AIF atbalstu. Tātad konkursā varēs piedalīties arī tās organizācijas, kuras jau iepriekš īstenojušas AIF projektus vai saņēmušas finansējumu ilgtermiņa darbības atbalstam.

Konkursa nolikums un pieteikuma anketa būs pieejama AIF mājaslapā pēc konkursa izsludināšanas. Konsultācijas būs iespējams saņemt pēc konkursa izsludināšanas


 

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.