Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Rīcības projekti: Apstiprināti vēl 5 rīcības projekti steidzamu pilsonisko aktivitāšu īstenošanai

12.04.2022
Rīcības projekti: Apstiprināti vēl 5 rīcības projekti steidzamu pilsonisko aktivitāšu īstenošanai

2022. gada 8. aprīlī Aktīvo iedzīvotāju fonda (AIF) padome ir pieņēmusi lēmumu piešķirt finansējumu vēl piecu rīcības projekta īstenošanai, tostarp, četrām pilsoniskajām iniciatīvām saistībā ar Ukrainā notiekošo karadarbību.

Kopā līdz 01.04.2022. tika saņemti 12 projekti, un šobrīd ir noslēgusies pirmo projektu izvērtēšana. Projektu iesniedzēji, kas iesniedza projektu līdz 01.04.2022., bet vēl nav saņēmuši atbildi AIF projektu sistēmā, to saņems līdz aprīļa beigām

Finansējums piešķirts piecām steidzami īstenojamām pilsoniskajām iniciatīvām, no kurām vairums vērstas uz Latvijas pilsoniskās sabiedrības iesaistīšanu dažādās iniciatīvās Ukrainas cilvēku atbalstam:

  • Biedrības  "Sadarbības platforma" projektam “Stipri atbalstam”par kopējo summu 9999.99 eiro. Projekta mērķis ir stiprināt Latvijas iedzīvotājus pilsoniski aktīvai  rīcībai saistībā ar Ukrainā notiekošo karadarbību un tās izraisītajām sekām Ukrainā un Latvijā.
  • Biedrības  "Iespēja visiem" projektam “Kopā esam stipri”par kopējo summu 6390.78 eiro. Projekta mērķis ir sekmēt pilsoniskās tolerances un līdzatbildības veidošanos ukraiņu tautas atbalstam, sabiedrības aktivizēšanos un iesaisti.
  • Biedrības  "Saldus rajona attīstības biedrība" projektam “Kopā varam - kopā darām Saldus novadā!”par kopējo summu 12 305.50 eiro (AIF finansējums: 9995.50 eiro). Projekta mērķis ir brīvprātīgā darba koordinēšana, sadarbības veicināšana, zināšanu pārnese un projektā iesaistīto personu/pušu saliedēšana.
  • Biedrības  "Tabitas sirds" projektam “Brīvprātīgo iesaiste humanitārā atbalstā Ukrainas iedzīvotājiem Dienvidkurzemē” par kopējo summu 9997.22 eiro. Projekta mērķis ir veidot un uzturēt vidi, iesaistīt un dot iespēju iedzīvotājiem vairāk iesaistīties brīvprātīgo darbā.
  • Biedrības  “Sabiedrība par atklātību-Delna” projektam “Atslēga trauksmes celšanas veicināšanai”par kopējo summu 9310.32 eiro. Projekta mērķis ir nodrošināt pilsoniskās sabiedrības organizācijas iesaisti Trauksmes celšanas likuma izpratnes un piemērošanas prakses veidošanā.


Svarīgi!
Ņemot vērā lielo interesi par AIF Rīcības projektu konkursu pēdējo nedēļu laikā un konkursā atlikušo finansējumu, AIF padome ir pieņēmusi lēmumu noteikt pagaidām pēdējo Rīcības projektu iesniegšanas termiņu - 19.04.2022. plkst. 23.59. Plašāk lasi te: https://www.activecitizensfund.lv/lv/jaunumi/aif-jaunumi/pedejais-ricibas-projektu-iesniegsanas-termins-19-aprilis.html

Visus projektu iesniedzējus, kas gatavo Rīcības projektus, pirms projektu iesniegšanas aicinām konsultēties ar AIF reģionālajiem koordinatoriem-konsultantiem. Ar konkursa nolikumu iespējams iepazīties te: konkursa nolikums.

Organizācijas, kas vēlas iesniegt projektus saistībā ar karadarbību Ukrainā, aicinām noskatīties informatīvā semināra ierakstu: https://www.youtube.com/watch?v=0Op7tlkh6WY

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.