Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Rīcības projekti: Apstiprināti 2 rīcības projekti

15.12.2021
Rīcības projekti: Apstiprināti 2 rīcības projekti

2021. gada 14. decembrī Aktīvo iedzīvotāju fonda padome Rīcības projektu konkursa ietvaros pieņēmusi lēmumu piešķirt finansējumu 2 Rīcības projektu īstenošanai.

Finansējums piešķirts:

  • biedrības "Krievu pilsoniskās sabiedrības veicināšanas un krievu emigrantu atbalsta asociācija (AREM)" projektam “Bēgļu ceļvedis/Даведнiк бежанца” par kopējo summu 9697,83 eiro. Projekta mērķis ir pēc iespējas atvieglot represijām pakļauto personu evakuāciju no Baltkrievijas un  baltkrievu bēgļu integrāciju Latvijas sabiedrībā, samazināt Latvijas valsts struktūru noslogojumu.      
  • biedrības "Latvijas Permakultūras biedrība" projektam „Lauku iedzīvotāju tiesību dzīvot kvalitatīvā vidē aizstāvība Latvijas KLP apstiprināšanas posmā” par kopējo summu 9967,59 eiro. Projekta mērķis ir aizstāvēt lauku iedzīvotāju tiesības uz kvalitatīvu un drošu dzīves vidi divu nozīmīgu stratēģisku dokumentu  pieņemšanas procesos.    

Atgādinām, ka Rīcības projektu konkursā pieteikumus var iesniegt jebkurā laikā un to kvalitatīvā vērtēšana tiek sākta ne retāk kā vienu reizi četros mēnešos. Nākamo iesniegto projektu kvalitatīvās vērtēšanas procesu plānots sākt ne vēlāk kā 02.04.2022. Šajā kārtā tiks izvērtēti tie Rīcības projektu pieteikumi, kas tiks saņemti līdz 2022. gada 1. aprīļa plkst. 23.59. Vēršam uzmanību, ka AIF padome saskaņā ar konkursa nolikuma 8. nodaļā noteikto kārtību var lemt par vērtēšanas procesa uzsākšanu steidzamības kārtā. Vēršam uzmanību, ka no 2021. gada ir atjaunināts Rīcības konkursa nolikums, ar kuru var iepazīties te:  konkursa nolikums

Visus projektu iesniedzējus, kas gatavo Rīcības projektus, pirms projektu iesniegšanas aicinām konsultēties ar AIF reģionālajiem koordinatoriem-konsultantiem.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.