Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Rīcības projekti: Apstiprināts viens rīcības projekts

24.03.2022 | Demokrātijas kultūra
Rīcības projekti: Apstiprināts viens rīcības projekts

2022. gada 22. martā Aktīvo iedzīvotāju fonda padome pieņēmusi lēmumu piešķirt finansējumu rīcības projekta īstenošanai, kas nodrošinās koordinētu Latvijas pilsoniskās sabiedrības iesaisti, sniedzot palīdzību Ukrainas iedzīvotājiem.

Finansējums piešķirts biedrības "Tavi draugi" rīcības projektam “Koordinēts humānais atbalsts Ukrainas iedzīvotājiem” par kopējo summu 9997,34 eiro. Projekta mērķis ir nodrošināt koordinētu humānās palīdzības sniegšanu Ukrainas iedzīvotājiem, organizējot un koordinējot Latvijas iedzīvotāju, organizāciju un uzņēmumu brīvprātīgo iesaisti palīdzības sniegšanā.

Atgādinām, ka Rīcības projektu konkursā pieteikumus var iesniegt jebkurā laikā un to kvalitatīvā vērtēšana tiek sākta ne retāk kā vienu reizi četros mēnešos. Nākamo iesniegto projektu kvalitatīvās vērtēšanas procesu plānots sākt ne vēlāk kā 02.04.2022. Šajā kārtā tiks izvērtēti tie Rīcības projektu pieteikumi, kas tiks saņemti līdz 2022. gada 1. aprīļa plkst. 23.59. Vēršam uzmanību, ka AIF padome saskaņā ar konkursa nolikuma 8. nodaļā noteikto kārtību var lemt par vērtēšanas procesa uzsākšanu steidzamības kārtā. Vēršam uzmanību, ka no 2021. gada ir atjaunināts Rīcības konkursa nolikums, ar kuru var iepazīties te:  konkursa nolikums

Visus projektu iesniedzējus, kas gatavo Rīcības projektus, pirms projektu iesniegšanas aicinām konsultēties ar AIF reģionālajiem koordinatoriem-konsultantiem.

Organizācijām, kas vēlas iesniegt projektus saistībā ar karadarbību Ukrainā, aicinām noskatīties informatīvā semināra ierakstu: https://www.youtube.com/watch?v=0Op7tlkh6WY.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.