Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Rīcības projekti: Precizēts Rīcības projektu konkursa nolikums

30.11.2020
Rīcības projekti: Precizēts Rīcības projektu konkursa nolikums

Vēršam uzmanību, ka, ievērojot donorvalstu noteiktās minimālās prasības atbilstīgajiem pretendentiem finansējuma iegūšanai, 25.11.2020. ir precizēts Rīcības projektu konkursa nolikuma 5. nodaļas “Projektu iesniedzēji un partneri” 4. punkts, nosakot, ka projektus nevar iesniegt un īstenot pilsoniskās sabiedrības organizācijas, kuras īsteno savu biedru vai dibinātāju profesionālās, komerciālās vai tiešās ekonomiskās intereses un kuru biedriem/dibinātājiem ir komerciālas ieinteresētības organizācijas darba iznākumā.

Līdzšinējā nolikumā versijā šis nosacījums par profesionālajām interesēm tika ietverts kontekstā ar ekonomisko interešu pārstāvēšanu, tomēr, ņemot vērā, ka profesionālās intereses ir plašāks jēdziens, kas ne vienmēr ir saistīts tikai ar ekonomiskajām interesēm, esam precizējuši šo prasību, novēršot iespējamās neskaidrības par organizāciju atbilstību. 

Vēršam uzmanību, ka šī prasība attieksies arī uz visiem turpmāk izsludinātajiem AIF projektu konkursiem.

Lūdzam iepazīties ar aktuālo Rīcības projektu konkursa nolikumu – latviešu, krievu un angļu valodā.

Atgādinām, ka jautājumu gadījumā par izsludinātājiem AIF projektu konkursiem varat sazināties ar AIF reģionālajiem koordinatoriem-konsultantiem.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.