Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Saņemtas 8 iniciatīvas divpusējās sadarbības stiprināšanai ar donorvalstīm

12.12.2022
Saņemtas 8 iniciatīvas divpusējās sadarbības stiprināšanai ar donorvalstīm

Divpusējās sadarbības iniciatīvu slēgtajā konkursā, kas tiek īstenots AIF programmas „Divpusējā un reģionālā sadarbība” ietvaros, saņemtas 8 iniciatīvas partnerību stiprināšanai ar donorvalstu partneriem.

Četras saņemtās iniciatīvas stiprinās partnerību ar donorvalstu organizācijām AIF Kapacitātes projektu un četras – AIF Stratēģisko projektu ietvaros. Šobrīd noris saņemto iniciatīvu administratīvā un kvalitatīvā izvērtēšana, un rezultātus plānots paziņot nākamā gada janvāra sākumā.

Atgādinām, ka AIF divpusējās sadarbības iniciatīvu slēgtā konkursa mērķis ir veicināt pārrobežu sadarbību ar organizācijām Islandē, Lihtenšteinā un Norvēģijā, kā arī visās EEZ un Norvēģijas grantu saņēmējvalstīs. Konkursā var piedalīties AIF Stratēģisko vai Kapacitātes projektu īstenotāji, kuriem uz iesniegšanas brīdi ir īstenošanā esošs Stratēģiskais vai Kapacitātes projekts. Iniciatīvas var iesniegt arī tās organizācijas, kas īsteno AIF projektus, kuros līdz šim nav bijis iesaistīts donorvalstu partneris.

Nākamā vērtēšana tiks uzsākta 2023. gada 4. aprīlī, kurā tiks vērtētas iniciatīvas, kas būs saņemtas līdz 2023. gada 3. aprīļa 23.59. Konkursa nolikums un aktuālākā informācija par pieejamo finansējumu pieejama sadaļā “Aktuālie projektu konkursi”. Nepieciešamības gadījumā AIF padome var pieņemt lēmumu uzsākt kārtējo iniciatīvu kvalitatīvo vērtēšanuātrāk nekā plānotajā kārtējā termiņā.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.