Šīs tīmekļa vietnes satura kvalitātes uzlabošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām tiek lietotas sīkdatnes - tai skaitā arī trešo pušu sīkdatnes. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai.

Kapacitātes projekti: Kapacitātes projektu konkursā saņemti 269 projektu pieteikumi

15.02.2021
Kapacitātes projekti: Kapacitātes projektu konkursā saņemti 269 projektu pieteikumi

Aktīvo iedzīvotāju fonda trešajā atklātajā projeku konkursā “Kapacitātes projektu konkurss” saņemti 269 projektu pieteikumi, kuru vidū paredzētas arī 30 partnerības ar kādu no donorvalstu organizācijām – gan Islandē, gan Lihtenšteinā, gan Norvēģijā. Projektu pieteikumi saņemti no biedrībām un nodibinājumiem, kas reģistrētas visos Latvijas reģionos - 65 dažādos novados un 9 Latvijas Republikas pilsētās. Kopējā konkursā pieprasītā summa ir nepilni 5 miljoni eiro, kamēr pieejamais konkursa budžets ir 1 060 000 eiro.

Šobrīd ir uzsākta visu projektu atbilstības un administratīvā pārbaude, kurai sekos kvalitatīvā vērtēšana. Plānots, ka konkursa rezultāti tiks paziņoti līdz marta beigām un finansējums varētu pietikt vismaz 55 projektiem.

Šī gada oktobrī plānots izsludināt vēl vienu Kapacitātes projektu konkursu, savukārt vēl šajā pavasarī gaidāms arī otrs Stratēģisko projektu konkurss.

Notikumi

i

Piesakies jaunumiem!

Nepalaid garām aktualitātes un saņem noderīgu informāciju savā e-pastā.